х-л Марагидик или х-л Априлци?

  • 1 043
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Ей в такава чуденка сме... кой от двата да бъде  newsm78 х-л Марагидик или х-л Априлци? За нас тримата - мама, тати и синковеца  Laughing За 5 дни, август месец.
Моля помагайте  newsm78   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 999
Била съм в х-л Марагидик (преди 2 години) и много ми хареса. Peace Бяхме на team-building с фирмата и много добре си изкарахме. Има басейн, тенис на корт, а и стаите са хубави!

# 2
  • Мнения: 1 120
Бяхме месец май тази година в х-л Априлци. Много съм доволна,стаята има прекрасен изглед към планината -ето тук се вижда http://community.webshots.com/photo/550734472/2777513170045301469ndqsSp
( на следващата стр. също има няколко снимки от хотела)
В стаята разполагахме с мини хладилник, телевизор с кабелна, много е чисто и уютно. Отвън басейна е голям, има и тенис на корт. Хотела разполага и с тенис на маса, билярд. Механата също много ми хареса.
Приятна почивка ви желая  Grinning

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
След сватбата бяхме в хотел Априлци за 3 дни и изкарахме много добре.
Като се разхождахме разгледахме и хотел Марагидик и той ми хареса, но е по-малък от Априлци.

# 4
  • Мнения: 750
Х-л Марагидик категорично е по-добрият избор. Напълно реновиран, ресторантче с идеална кухня, малък, но приятен басейн с детска секция. Много прилични цени.

Х-л Априлци също не е лош, но там част от стаите не са реновирани. Предимството му е по-големия басейн.

Каквото и да избереш, мисля, че няма да се разочароваш. Мястото е идеално за почивка. Ние ходим там поне 2 пъти годишно. Влюбена съм в този район и винаги горешщо съм го препоръчвала на всички. До сега никой не ми се е полакал, че съм го подвела.  Laughing

# 5
  • Мнения: 4 202
Още един глас за х-л Априлци. Преди две седмици бяхме там и съм очарована  Grinning
Ето един изглед от балкона на на стаята в хотела и от мен  Wink

http://community.webshots.com/photo/551638937/2010143160091499830JxSdaZ

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз днес звънях и в двата хотела.Нещо се получава разминаване от цените които видях обявени по уеб сайтовете  Rolling Eyes
Лиу, като си била преди две седмици, може ли твоето инфо за цени  Praynig

# 7
  • Мнения: 5 370
Твърдо ЗА Марагидик.
Били сме там и съм възхитена!!! Hug Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
Само да кажа "топло" инфо.Току що направихме резервация в хотел "Априлци" Пакетна цена за цялото семейство за 5 дни.Включва:
- закуска
- вечеря
- безплатно ползване на басейна
- безплатен паркинг
- 50% отстъпка от таксата за тенис корт
- туристическа такса
- застраховка
Цената е 625 лева за четиримата  Hug
като се върнем ще разкажа пак  Wink

# 9
  • Мнения: 4 202
Аз днес звънях и в двата хотела.Нещо се получава разминаване от цените които видях обявени по уеб сайтовете  Rolling Eyes
Лиу, като си била преди две седмици, може ли твоето инфо за цени  Praynig

Ами двойната стая беше около 50 и няколко лв. с включена закуска.

# 10
  • Мнения: 79
Хей, момичета! Страхотни сте! Хиляди благодарности за споделените мнения и впечатления! Резервирахме си 5 дни в началото на август в х-л Априлци  Simple Smile Ще се възползваме от пакета (стая, закуска и вечеря), който предлагат за този месец за луксозните стаи.

liu, имаш ли впечатления от храната за вечеря тип шведска маса, когато е включена в пакета?

Дамянти, ей това се казва скоросто ориентиране в обстановката!  Simple Smile Ние докато се решим къде да резервираме  newsm78 вие ни изпреварихте  Sunglasses С нетърпение ще чакам да разкажеш за твоята почивка на Априлци  Simple Smile (Предполагам по време ще сте преди нас...)

Пожелавам на всички вас, както и на себе си здрави и усмихнати хлапета, слънчево отпускарско време и една наистина релаксираща и зареждаща с енергия почивка!

Обещавам и аз да споделя впечатления и да приложа снимков материал  photo

# 11
  • Мнения: 4 202

liu, имаш ли впечатления от храната за вечеря тип шведска маса, когато е включена в пакета?



maman4e, ние бяхме за уикенда и нямахме включена вечеря, а само закуска. Но от закуската съм доволна, беше шведска маса и всичко беше много вкусно.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 509
Сполед мен за почивка с малки деца определено Марагидик е по-добрият избор. Оформен е като затворен комплекс, с басейн и детски кът. Априлци има невероятен изглед към Стара планина и най-прекрасното легло (говоря за реновираните стаи), на което някога съм спала Wink, обаче е някак си по-открит и като че ли по-непригоден за дечковци.

Общи условия

Активация на акаунт