Отговори
  • Мнения: 2 959
Момичета, заповядайте в новата ни темичка. Майка, съжалявам че отнемам функциите Ти, но май ще затворят старата, ние превишихме 15стр. което е много хубаво и все така да бъде и занапред. Hug И дано и тази седмичка да имаме много нови попълнения! Peace

старата седмичка

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 00:20 от Kalida

# 1
  • Мнения: 6 390
05.07.2005 - Alexsander (син на amei)
06.07.2005 - Александър (син на kariluis)
Момичета ей сега видях това  Wink Grinning
Лелелеле колко купона се задават  Wink Whistling
Амейке
а вие как ще празнувате  Thinking

Калида
много интересно за празненствата, това деня на независимостта ли ви се пада   newsm78

Премествам си постинга  Laughing
Хайде успешна и весела седмица

# 2
  • Мнения: 1 110
Уфффф , страшна жега днес в Низоземско бе, направо като в БГ.
 И с малкия такова търчане из парковете, после и на шопинг в центъра (не че си харесах нещо де) направо съм гроги вече Tired

Успешна седмичка на вси4ки   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 425
Абе, все я гледам таз поредица темички и все се чудя какво толкоз бъбрите...я да ви проконтролирам и да ви подосаждам  Mr. Green

Спорна седмичка на всички   bouquet

# 4
  • Мнения: 6 390

Kaлa(Bella13)
добре дошла   bouquet тук има мнооого място още  Wink Grinning
Още повече си от италиянските мами  Party а вие с вашите теми сте абсолИУтни рекордьорки в последно време   Whistling една тема за 2.дена ви свършва  Party големи сте бъбривки  Wink Grinning  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 425
Бърборкането е моето хоби и се намерихме с бандата  Crazy  чакаме си купата  Joy
 Лека нощ,че се улях с тоз форум в таз прохладна вечер  #Crazy

# 6
  • Мнения: 2 959
Ели, страшно наблюдателна си! Окото Ти не пропуска нищо! Тази седмичка май доста рожденничета Рачета имаме! Да са живи и здрави и двете Алексчета! Hug А за празника си права. Peace

Френските Дами:
Мамо Щтрумпф, желая Ти таз седмица да се похвалиш с успешно прилагане на спалният режим на Тони.
Мариакара, леко и приятно мислене по обзавежданете, бременеене и гледане на Янчето. За малкото бъдещо лъвче е още много рано, така че пълна почивка и релаксация! Peace
Свети, дано да си изкарала незабравим weekend в les Mans и чакаме разказ. Дано и глезена на 1/2 ти е вече наред.

Наничка, дано таз седмичка Ти донесе разрешение на наболялият проблем!

Майка, пожелавам Ви с Томи много приятни есенни дни на него в градинката, а на теб във Форума и на работа.

Горещите Италианки:
Джорджа, желая Ти една романтична и пълноценна седмичка и напредък с новият апартамент/ но той е подарък за годишнината, а Тя е след 2 мес., така че търпение, мила и мисли за обзавеждане! Hug/.
Зайченце, приятна лагерна седмичка на Криската, а на Теб лека работа и внимавай с очите! Hug
МакДиРок, целувки за чаровната Джулка, и дано намираш повече време и за нас. Върна ли се Татито от командировка? Thinking

Холандските Лаленца:
Звездичка, желая Ти най- накрая да се излюпи яйчицето Ти, То преносване добре, но и там трябва да е с мярка, нали? Дано да си намерила време за любимият шезлонг и Рос и Тоби! Hug
Карелиус, приятни мигове с малкият сладур в подготовка на РД, та дори и само за ходене в Зоо-то. Избра ли подарък за Рожденничето вече? Hug
Мимката, чакаме скоро да се похвалиш с получени док- ти, мила! Целувки за Стани! Heart Eyes

Етка, поздрави за съседката ни! Как върви преместването? Никата харесва ли му новата къща? Hug

Дидката, как е ушето? Как са двамата Ти малки мъже- Миката и Викича? Hug

Скарлетче, Вие да не заминахте вече за БГ с двете принцески Моника и Маги? Hug

Тали Дан, очакваме включване с разказ за БГ, как мина РД при бабите, Викито вече е здрав, как е чаровната Ти Мади? Как е "вълшебното дърво"- няма да забравиш да пожелаеш вместо Мама Щтрумпф, Наничка и Звездичка някой работи, нали? Hug

Мери, как е хубавата Ти Елена, а бати Жорко тръпне ли от предстоящото пътуване до Лондон? Hug

Татянка, лек полет с Миленката! Hug

Амейка, подготвяш ли се за скорошният РД на Шоки? Hug

Мамо Б, приятна втора почивна седмичка. Липсваш ни! Hug

Маймунка, Ние помним твоето обещание за включване при нас дори и от БГ! Как е Иваната? Hug

Лека и спорна лятна седмичка Ви желая, мили усмихнати Момичета!



# 7
  • Мнения: 6 390
05.07.2005 - Alexsander (син на amei)
06.07.2005 - Александър (син на kariluis)
Сега Калида като каза че правилно съм позналасе сетих , че 5. и 6.6. са национални празници тук  bowuu
Точно навреме  Wink Laughing

# 8
  • Мнения: 1 110
Ели какви празници са това? Ама и мен едно любопитство ма гонииии... Embarassed

# 9
  • Мнения: 2 959
...все я гледам таз поредица темички и все се чудя какво толкоз бъбрите...
Кала- Белла, не само я гледай, ами направо се чувствай поканена при нас! Как Ти е малкият Марко, няма спирка вече май? Ти да не си рибка, та толкоз си падаш по бъбренето?Как е в красивата Тоскана? Hug

# 10
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Ей момичета, много пишете  Crazy Едвам смогнах да ви прочета!
Извинявайте за грешно дадените адреси и много благодарности на Ели за компетентната намеса  Hug
И тук страшни жеги  ooooh! Днес напълних басейнчето на Ели, голяма игра падна, а следобяда спа повече от 3 часа, явно уморена от горещината и играта.
Следобед планирахме да ходим на басейн, но татито предате фронта, но си предложи услугите и гледа Ели, а ние с Жорко се разхладихме Wink Първо един час той игра. Имаше специална сесия, в големия басейн. Бяха опнали една огромна надуваема пътека с препятсвия. Голяма борба беше, докато се стигне до края успешно. Мен не ме пуснаха да плувам, защото това надуваемо чудо беше вързано за 4те края на басейна с дълги въжета и просто нямаше къде да се развихри човек. След надуваемата пътечка имаше сесия за възрастни, плуване в коридори, точно като за мен. Няма дечурлига да ти скачат по главата и да спират ритъма на плуване. Дадох пари на синчето и му казах да ме чака в кафето или да ме гледа как плувам и се пуснах. Обаче в коридор се засякох с един добър плувец и за да държа на темпото и да не му преча бая се озорих. Сега ръцете така ме болят  Crazy Обаче се чувствам супер и правя планове как и друг път да оставя татито детегледач, а аз да поплувам  Flutter

# 11
  • Мнения: 7 430
...аз само да напиша, че с ухото ми нищо не става  Tired слагам Фуроталгин, но ефект никакъв, тук майката на хазайката ми предлага да ми "промие" ухото с восък и ако утре не си определя среща с лекар, най-вероятно ще го направя Peace

Лека и успешна седмичка на всички - утре повече ще пиша

# 12
  • Мнения: 7 914
Добро утро , момичета!

Кой ще закусва с мен на тази прекрасна маса?

# 13
  • Мнения: 7 914
ДидКа баНДитКа , вчера при разговор с мама, се оказа, че и нейното ухо заглъхнало и медицинско лице я посъветвало  да си сложи памуче със спирт в ухото... ако искаш пробвай...ама отиди и на лекар, че да не стане по зле! Hug  bouquet  love001 -  на малките сладурковци!

м_е_р_и , и аз се #Crazy на многото писания, но ми е драго на сърцето, че темата така бързо се равива  newsm68 и при нас жеги големи, ама аз хич не се оплаквам ,ч е това ми е едно от любимите състояния..примряла от жега... Crazy ooooh!


Kalida , току що споделих с Мерито колко съм щастлива като е топло- горещо  newsm44 и само да не съм на работа... мммм.. под някой сенчица ( че миналата година ми започна една алергия от слънцето  #2gunfire ), може да забравиш за мен цял ден..ама Тоби и Рос вътре при мъжа ми, че много топло за тях ooooh! Embarassed Joy
Честит ти обновен сладкарско-шапкарски аватар Heart Eyes  Mr. Green


Kaлa(Bella13) ,

Добре дошла сред нас! Hug

Както каза Гери колкото повече, толкова по - весело  lalalala lalalala


Eli cz , не знам дали някой те пита , ама що за празници  са 5 и 6? newsm78

 kariluis , щастливка си ти с отворените магазини в неделя, и не се оплаквай от времето, че ей сега ще се  стане 20 градуса smile3534  Hug  bouquet

Свети , очакваме включване от ролерите! Crazy

mama B ,не свършиха ли двете седмици? Weary Липсваш ни, да знаеш  love001 Hug


Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 08:32 от zwezdi4ka

# 14
  • Мнения: 5 475
Хайде добро утро и от мен!

Звездичка скачам на масата,че съм доста изгладняла!  Peace
 
Kaлa(Bella13) добре дощла да подкрепяш италианската агитка!  Hug  Wink

Я понеже и тука сме доста хора..да си цитирам един постинг в който искам съвет...а и така отговарям на Калида,че за жилището мебелите са вече готови...чакат да бъдат монтирани в началото на септември...а за годишнината,вярно е,че апартамента все едно ще ни е подарък,но аз съм замислила и други неща.. Wink ..вече имам билети за самолет за романтичен уикенд в Мадрид,точно на датата!  Grinning

  Ето сега да умуваме! newsm78
  Бояджията ми остави палитрата с цветове да избирам цветовете на стените.
 Препоръча да не ползваме силни цветове,че може блока да сляга и после корекциите са трудни..

ето ви  тук  да гледате къщата..има план на целия апартамент и на хола..особенното при нас е ,че до входната врата е кухнята-от двете страни.
  има и проекта за кухнята и мебела в хола.   


 уточнявам,че при мен хол и кухня са заедно..какъвто е цвета на мебелите в кухнята,същия е и на тези в хола...диван още няма..така,че приемам предложения и за неговия цвят.
  Настилките навсякъде са паркет популярния каберува дорада...някой помнят защо...

Кухнята и респективно мебелите в хола като стил и цвят са  - ровере моро,тъмно кафяво!

Тук въпросът е какъв цвят стени...и какъв цвят диван?

спалнята и детската са в цвят ровере киаро-светло кафяв...гардероба на снимката е само за представа какъв е цвета ,не намерих точно същия тип...при мен е също с 4 плъзгащи врати в средата с огледала ,а на всички мебели в спалнята корпуса и страничните стени са в ровере киаро,а предния панел е с цвят сабиа /пясъчно жълто.
  Предпочитам двете спални да са в различен цвят.

  В детската всички мебели са дюс- ровере киаро-светло кафяво!Да подчертая дъщеря ми е на почти 17 год.

и тук въпроса е цвят на стените на спалнята и на детската
 newsm78

 

Общи условия

Активация на акаунт