Марти заключи телевизор Нео

  • 8 190
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Марти заключи телевизор Нео
Игра с дистанционното и сега на телевизора се появява син екран а долу в ляво червен катинар
От дистанционното може само да се вкл и изкл телевизора нищо друго
А и от самия телевизор също
Четохме книжката но никъде на пише за заключен телевизор
Някой да знае как да го отключим  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 4 883
Преди няколко години сестра ми направи същото с нашият телевизор. След няколкодневни опити да се справим сами с проблема, закарахме телевизора в сервиз, където ни казаха, че чрез случайното натискане на бутоните на дистанционното, е набран вътрешния код на телевизора, който е достъпен само за техниците и не е описан никъде в ръководствата за експлоатация на уредите. Разблокираха телевизора и ни казаха, че е чиста случайност да се налучка кода от обикновен човек и ни посъветваха да спрем да си играем с дистанционното.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да и аз знам, че телевизорите имат такива кодове и не само с тази марка. Отидете до някой сервиз или магазин за техника.

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не е никакъв код.
Син екран, с огромен катонар- картинката ми е много добре позната.
И Нели заключи телевизора на майка ми, когато беше малка (пак Нео)
Задържа се едно копче повече от 6 секунди и се отключва. В момента обаче съм на работа и не мога да ти каже кое копче е точно. Но ако си пазите книжката- вътре със сигурност го пише. Само трябва много внимално да я прочетете, защото аз така се бчх притеснила, че е някакъв код, който Нели е въвела, че три пъти бях прочела текста, в който се описваше как се заключва телевизора Twisted Evil
Ако не ти се чака- спокойно можеш да пробваш с копчетата ( без цифритие, за звука и за каналите) и все ще го намериш кое е точно вълшебното копче. Peace

# 4
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Много лесно е Mr. Green Хващай дистанционното и гледай за копче с картинка като телевизорче.  Малък правоъгълник с още по малък горе в десния ъгъл. Дано си ме разбрала Laughing
Задръж го поне 5-6 секунди и готово.
П.С Така можеш и да го заключиш

# 5
  • Мнения: 143
Писах e-mail в техномаркет и ми отговориха
Задържам повече от 4 секудни блутона дисплей и се отключи

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
ТВтата има сервизни менюта, достъпни само техниците след въвеждане на код .
 преди години бях свидетел как един супер Panasonic, нямаше звук и след дълги умувания какво му е (това в сервиз) се оказа точно игра с дистанционното от сина на собственика. Simple Smile

# 7
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Отключи ли телевизора не разбрах? Simple Smile

# 8
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Отключила го е, по-горе пише.

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз докато напиша кое е копчето- ти си се справила вече Peace
Но темата ми напомни, че аз пък имам заключено едно Сони-домашно кино. От месец няма звук пак благодарение на малката. Crazy Само че този път няма да ни се размине ходенето до сервиза ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт