Отговори
  • Мнения: 5 370
Момичета, вчера за първи път направих сериозен пазар от Пикадили.....пазарувах за прощапулката на дребо. И определено останах възхитена, а и гостите ми-също.
Всичко прясно, вкусно, продавачките=любезни, няма безкрайни редици от промотърки, дето да ти пречат, нито разперени стълби покрай стелажите.....и навсякъде приятно хладно!!!
Най-вече се влюбих в щанда за сладки неща, където, за разлика от БИЛЛА, си има продавач=консултанти и можеш да попиташ, да прецениш и така.
Мисля си, че май ще емигрирам окончателно от БИЛЛА там.....
МНОГО ХУБАВО НЕЩО СТЕ СИ ИМАЛИ!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 629
Не ,че не пазарувам оттам, но така както го описваш, при вас ще да е еволюирало Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 3 814
И АЗ СЕ ВЛЮБИХ В ТОЗИ МАГАЗИН!Откакто го отвориха съм ежедневен клиент!Спечелиха ме!

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
въй, мен ме дразнят, но пазаря от тях. Шаркчи, има ли при Ва с чаши от кока-колата промоцията, че детето жадно ходи, няма чаши

# 4
  • Мнения: 723
И аз съм много доволна от Пикадили, да не говорим, че доста от продуктите са по-евтини отколкото в Билла.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 298
И на мене ми хареса (този в Мол-а на Стамболийски) и с кеф си напазарувахме, ама като отвирихме пакета със свинско бон филе у дома - мирише. Иначе другите неща бяха добре, ама с това месо хич не ме грабнаха като клиент ...

# 6
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Аз като една варненка от София съм малко учудена. Когато дойдох във Варна от София с ужас установих, че само Пикадили царува на варненска почва, няма други големи вериги като Била, Фантастико, Хит, Европа. Цените като цяло във Варна са значително по-височки от София. Предполагам, че на Софийска почва Пикадили са се пречупили, предвид конкуренцията, но тук във Варна са си скъпички. Живея в Младост във Варна и до нас е едно от най-старите Пикадилита и смело твърдя, че е и най-скапаното, сравнено с останалите във Варна. С нетърпение очаквам Кауфланд да го отворят, та барем конкуренцията стресне малко монополистите.

# 7
  • Мнения: 5 370
въй, мен ме дразнят, но пазаря от тях. Шаркчи, има ли при Ва с чаши от кока-колата промоцията, че детето жадно ходи, няма чаши
Калина, не видях, мила.
МАРУЛКА-тук верно има гоооолееема конкуренция.
Да не говорим, че под мол-а на Опълченска правят...нова БИЛЛА! hahaha Joy
Много съм доволна бе-а аз съм си каприз як. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 153
В Търново очакваме Пикадили,щотот си нямаме нотоМетро,нито Била,нито Фантастико,нитоКауфланд,нито Фантастико,нито Хит,само ЦБА ,Б+ и Стивета Crossing Armsднес щях да ходя до Метро в Русе,но изпуснах превоза tantrum bash smile3555

# 9
  • Мнения: 4 371
Ми аз като бях във Варна, на всеки ъгъл ми предлагаха я сок, я кис.мляко, я салами newsm78
Тук е по-хубаво( в С-я демек), защото е доста по-празно.С друго не превъзхожда останалите магазини. Лично мнение Peace

# 10
  • Мнения: 5 370
В Търново очакваме Пикадили,щотот си нямаме нотоМетро,нито Била,нито Фантастико,нитоКауфланд,нито Фантастико,нито Хит,само ЦБА ,Б+ и Стивета Crossing Armsднес щях да ходя до Метро в Русе,но изпуснах превоза tantrum bash smile3555
Това СБА е бати цифроманията-преди време, като си идехме насам, спирахме там да вземем нещо по-деликатесно за у дома-за подарък-напрааааооо-ужасТ. #Crazy

# 11
  • Мнения: 750
Категорически подкрепям възторга ти! Аз съм в същия и вече два пъти го увАжих тоз магазин.
И даже нЕмам забалежки освен за хлебеца - малко слабичък им е асортимента, но това подлежи на поправка!  Wink

# 12
  • Мнения: 1 153
Вече са съпи СБА-тата а като ги пуснаха бяха с по ниски цени,а нямаме други големи супермаркети Crossing Armsдори нямат някой стоки,тези бонбони които стават за укараса за торта не мога да ги намеря никъде #Cussing outебати и магазините имаме #Cussing out

# 13
  • Мнения: 1 120
Във Варна конкуренцията е между Пикадили и Бурлекс. Като чуя Пикадили и ми става зле. Винаги е толкова претъпкано там, първо колата си няма къде да спреш( чакаш да се освободи място), след това и вътре чакаш опашка за да излезеш. Това важи най-вече за централното Пикадили , което е до Окръжна болница. Цените спрямо Бурлекса са по-високи.
Все по-рядко ходя там, предпочитам конкурецята им Wink

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Май само 4 -5 пъти съм посещавала Пикадили и бях ужасена от високите им цени.  Sick Не ми харесва там и не ходя. В София явно са в по-различен вид...

Общи условия

Активация на акаунт