Помогнете и на нас в избор на място за почивка - ИЗБРАХМЕ!

  • 1 042
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
От вчера сме в изпаднали в.... и аз не знам ...теска някаква.
Мислехме да ходим на една частна вила, но в крайна сметка решихме, че искаме да починем 5 дни на някое луксозно, но не фрапиращо скъпо място.
Харесахме снощи СПА-хотел "АВГУСТА" в Хисаря, но след сондиране на мнения разбрах, че в тази част на хотела която е по-евтина и не е ремонтирана, стаите са кофти, а другите (нови) ни идват много нанагорно като цена Sad
И сега се чудим и маем.
Ние сме 4 човека - 2 възрастни и 2 деца, като големият ни син е на 11, а малкият на 1 Simple Smile
Можем да дадем за вечер до 70 лева макс, но по-евтино би било още по-добре.
И искаме да е по-близо до София от колкото до морето  Hug
Чакам вашите предложения, а после ще почерпяяяяяяяяяя   bouquet

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 19:08 от Дамаянти

# 1
  • Мнения: 717
Правилно сте се отказали от Аугуста. Бях там миналата седмица командировка и то в "обновената" част - просто не си заслужава. Стар комунистически стил с неуспешен опит да се преустрои, а за персонала да не говоря - под всякаква критика. Има само двама-трима дето работят-другото люпи семки. Виж в този сайт офертите за СВ.Врач - много са ми го хвалили акто цена/качество. Предлагат различни пакети, така че най-добре се обади на място да питаш какво ще струва: http://www.journey.bg/offers/?keyword=&startp=&endp=& … 28&y=11#offer

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


Този хотел е съвсем нов. Точно до него има басейн и няколко кръчмички. Срущу него е паркът. Обадете се. Мисля, че и цените им са приятна изненада.
За Аугуста си права. Не съм стъпвала там поне от година. Даже и на басейн не ходим там. Хотел Хисар е хубав и пообра свестния персонал на града, но ценово е доста над лимита, който сте определили.
Ако искаш, пиши ми на лични. Ще потърся още мат`рял Wink.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз пък за Велинград съм се замислила. Но, не мога да ти препоръчам нищо от личен опит. Обаче съществуват доста Теми във форума за там, потърси.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
Съвсем ме отказахте от 'Августа".
Искаме да има басейн и някакво забавление за баткото, както и къде да тича дребния  Hug
Ох, да му се не види - все ми харесват места които не са ни по джоба  Sad.
Направо се чувствам като някакъв прошляк.Баси цените и то на планина, и то лятото когато хората предпочитат морето  ooooh!
ДеВаня, нямат ли сайт този хотел да разгледам подробно  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Току що резервирахме пакет 5 нощувки в хотел "Априлци"  Hug
Дано останем доволни  Peace
Благодаря на тези които ми отговориха   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт