от жегите или по принцип?

  • 2 040
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 761
От известно време се питам като чета във форума-на мен ли ми се струва смешно и ненормално да си дебнеш мъжа като диверсант и да му ровиш по джобовете или нещо става от жегите и мозъчните клетки работят вече на прегряване...?
Не подкрепям кръшканията и лошото отношение към партнъора в никакъв случай,но се чудя на твърде неуверените съпруги,определящи се като ревниви-дали имат психично разстройство или аз съм твърде широко скроена.

П.С.Моля тези,дето си ревнуват мъжете болезнено да не си го изкарват точно на мен и точно в тази тема-аз нямам нищо общо,ако някой не ще да спи с жена си, носи си опаковки от презервативи по джобовете или получава любовни смс-и посред нощ.

# 1
# 2
  • Мнения: 5 577
Не е от жегите, по принцип е.

Разисквали сме го, става дума за болестно състояние - сезона няма общо.  Confused

На мен лично ми е мъчно за тези ревниви жени, дано намерят сили да престанат да се тормозят.

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ще да е от жегите и недостатъчно работа..... Wink Виж, аз, като се пека на шиш, заради един изпит в четвъртък... и нямам нито време да търся в джобове, нито да си създавам романи с богато въобръжение.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
По принцип е отг. за форумките Wink

# 5
  • Мнения: 2 495
Хахаха Grinning, мисля че ще е от жегите.Ей на-вчера, мъжо си ходил да играе тенис на маса, на кафенце, върхът беше като ми каза че ще ходи и за риба #2gunfireА , аз грешната-на лекции цяяяял ден CryНай-смешното беше, като му казах че даже не му вярвам че е за риба, нищо че е донесъл цяла кофичка каракудки Crazy.Той само ме погледна и ми се изсмя(и с право) Laughing

# 6
  • Мнения: 7 474
Ревността няма нищо общо с времето  smile3534
Друг е въпроса, когато се съмняваш и сам си търсиш доказателства  ooooh!

# 7
  • Мнения: 46 437
Какви жеги  Shocked вън е студ  Laughing

# 8
  • Мнения: 920
По принцип въпросът е принципен - и зиме, и лете.
- жена, която рови, търси, следи, пита Миличко, защо между 11.15 и 11.25 не беше в офиса, Скъпи, работата ти е точно на 24 мин. от дома, къде се бави останалите 6 мин, та се прибираш след 1/2 час.
- при изброените по-долу от теб обстоятелства, мисля, че всяка жена би се позаинтересувала. Освен ако изобщо не държи на мъжа.

# 9
  • Мнения: 5 577
Какви жеги  Shocked вън е студ  Laughing

Така ти се струва, защото си гладна. Вземи хапни малко.

# 10
  • Мнения: 46 437
Така ти се струва, защото си гладна. Вземи хапни малко.

Тц, не може   Tired

И все пак в София наистина е студено  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 150
Хехеее жеги - как не.
Жалко за този тип жени.
Карат човек на сила да им изневерява - да има за какво да се тръшкат.

# 12
  • Мнения: 394
Това за мене е болестно състояние.И в жега и в студ,който е болен-болен е(мозъчно Mr. Green).Това,което ме изумява е защо народа се побърква сам? newsm78То си е казано:"Дай да не се дебнеме, за да не се хванеме."Ще ровя аз,като обезумяла,ще се тормозя за глупости:ДА- ДА(ама НЕ) Mr. Green.

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това си е чист спам, но:
Вие двете Дрън-дрън, Та пляс: Какво ще се случи, ако някой се вмести между постовете ви, а? Как ще ви разберем тогава? Joy

# 14
  • Мнения: 936
По принцип! Която си е ревнива с повод и без повод, няма да чака жегата, за да тършува  и разпитва.

Общи условия

Активация на акаунт