диета с грейпфрути

  • 733
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 531
днес си харесах една дието с грейпфрути от списанието "на кафе" и ще я започна. ако има и други желаещи, ще ви я пусна.

# 1
  • Мнения: 10
ПУСКАЙ Я....МНОГО ОБИЧАМ ТОЗИ ПЛОД:)

# 2
  • Мнения: 4 371
Много грейпфрути ли се ядат? Това не действа ли лошо на стомаха newsm78

# 3
  • Мнения: 275
И аз обожавам грейпфрут и съм сигурна, че нищо няма да стане на стомаха ми.

Пускай я!

# 4
Е, хайде, нетърпелива съм! Обичам много тези плодове !

# 5
  • Мнения: 5 475
newsm78  като гледам диетата още я няма ,та да ви дам малко инфо за грейпфрута:

 "  Учените доказаха, че грейпфрутът съдейства за топенето на мазнините. Връзката между тези две явления е истинска и доказва защо диетата с грейпфрут не изчезна като всяка друга модна, но неефикасна диета.

Въпреки че учените не  знаят как точно става това, се оказа,че ефектът на грейпфрута върху топенето на мазнините е заради химическите му възможности, намаляващи нивото на инсулина. За 12-седмичен период доброволци, приемащи по половин грейпфрут с всяко хранене или пиещи по 250 гр. натурален сок от него, са свалили около 2 кг. мазнини без всъщност да са на диета. А при някои загубата на подкожна мазнина е била около 5 кг.! Имайте това предвид,когато започнете диета преди състезание или пък се готвите усилено за плажа. Грейпфрутът освен това съдържа и флавонола наринджин, който удължава термогеничното действие на кофеина, както и следните съставки:

В половин грейпфрут има :
 
Калории  44 ,Протеин  1 г, Въглехидрати  10 г , Калций  18 мг , Магнезий 11 мг, Фосфор  8 мг, Калий  177 мг,  Витамин С   44 мг,
 Витамин А  12 IU.
 Ако взимате медикаменти като някои антихистамини, успокоителни препарати и такива против страх,  калциеви блокери,медикаменти за намаляване нивото на холестерола  и имунодепресанти, преди да пристъпите към редовен прием на грейпфрут или сок от него се консултирайте с лекар, тъй като той може да взаимодейства с тях.  "

А ето и диетата ,която намерих тук,в която грейпфрута има важно място!

http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=e120e87bee7444de01ec … c=37184.msg704036

# 6
  • Мнения: 1 428
Грейпфрута е страхотен плод.Той е и антиоксидант и изгарящ мазнините,а също така и лек за много заболявания.И на мен ми е интересно да разбера повечко за диетата.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
оуу и аз я четох тази диета в сп.На кафе
ам..аз ще ви я пусна .. стига да имам възможност..но ще стане утре най-вероятно .. просто списанието не е в мен в момента..така че утре ще я пусна Simple Smile
не е лоша

# 8
  • Мнения: 7 914
Да ама е толкова трудно да намериш хубави грейпфрути ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт