Юли дойде, време е за море(03-09.07)

  • 3 519
  • 85
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Две седмици подред съм аз наред със седмичната тема, напоследък мисля какво ще кажете ако я направим месечна?
Аз си чакам пак резултатите, нищо ново, броя дните за морето.
Хайде добри новини???

# 1
  • Мнения: 4 000
Куиин, ти и Верити, ще много мили и добри модератори, винаги навреме и с разбиране се намесвате във всяка ситуация!

 Аз съм за седмичната – харесва ми, че тук хората се разтоварват и споделят не само въпросите за бебеправененето, а и други теми и вълнения. 
Това че, напоследък май по-малко се пише - е може би временно, просто тук така и така пишат по-малко момичета, не съм била тук миналото лято, но си мисля,  че този спад се дължи на лятото и отпуските

# 2
  • София
  • Мнения: 4 273
Хубаво е да си има седмична темичка. Но сутринта ми беше толкова заспало Tired че мислих, мислих и като не можах да измисля хубаво заглавие и реших да не пускам тема Embarassed
В миналата седмична тема стискахме палци за някои момичета. Какво стана? Резултати има ли?
Аз също броя дните до морето, но както се вижда от лентичкатав подписа ми, има още мноооого време! Как ще устискам дотогава, не знам Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 320
Не, моля, оставете седмичната темичка Simple Smile.
Сега сме само по-мързеливи, но когато има за писане-ще пишем Simple Smile

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ей хора не ме разбрайте, седмичка ще има, но дали да не я трансформира в месечка, тоест да се пише в една тема за месеца.
Аз пак съм горе долу със захарта, мисля вече на 10 дни да я правя, много ми идва тормоза всяка седмица

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
И аз като Lea не можах да измисля заглавие за седмична тема и го ставих за някой на който му е дошла музата. Иначе и аз си харесвам седмичната темичка и винаги я чета, ноне винаги съм в настроение да пиша. Това че не сме толкова активни в седмичната тема както в другите подфоруми може би не е толкова лошо. Тук всеки се включва когато има какво да каже, да попита или ей така да каже "дзак" на групата   newsm03 . Моля нека остане. Hug
Аз за сега няма с какво да се похваля. започнах да си бия меногон - този месец ще правим поредното инсе. В сряда съм при Стаменов да видим колко фоликула ще спретна до тогава. Така че в сряда може да ми стискате палци.
На тези, които се надяват тази седмица да видят  EFP  newsm10
На всички пожелавам спорна и пълна с положителни емоции седмица.
  bouquet

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 23:05 от tini7

# 6
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Здравейте, момичета. Май всички сме така заспали и без настроение " благодарение" на времето. Аз излизам на 14 в отпуск и ще топкам гъзеца на морето, ама като се върна ме чакат пак посещения при доктора и горене. Нали си имам дисплазия Sick

# 7
  • София
  • Мнения: 213
Привет и от мен  Wink
Днес ми е 21-ви ден от МЦ и направих изследване на Прогестерона.Интересно обаче като нямам овулация колко е точен резултата. newsm78
Сега ще ви напиша стойностите пък вие ще кажете мнение
Ж/фол 0.48-4.45 , лут 10.62-81.28 , мен. до 2.32/ - това са реф.стойности ,  а моята е 2.52

Как ви се вижда резултата ?
Сега само остава генетични и имунологични да направя  и дано поне се разбере какъв е проблема ми с липсата на ову Crossing Arms
А и за инсулиновата резистентност се чудех дали да не изследвам newsm78
Ох , нещо започнах седмицата с много питанки.... Rolling Eyes

Дано поне се оправи времето и с него да дойде хубавото лятно настроение и хубави новини!!!

Успех на всички !!!  bouquet  bouquet Peace

# 8
  • Мнения: 7 718
Прогестерон се прави след доказана овулация. Пикът му е на шестия - седмия ден след овулация, след това спада. Твоят е много нисък, но може би овулацията е била по-рано.
Аз съм на стимулация с меронал. На петия ден имах 6 фоликула, вчера се откроиха два доминантни по 24 мм. В сряда живот и здраве съм на инсеминация.

# 9
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Лали  smile3501 smile3501 под сряда утре разбираш нали?

# 10
# 11
  • Мнения: 3 376
Привет и от мен!
Лали, успех на стимулацията утре Praynig

Ва, много се радвам, че поддържаш добри нива на захарта. Разреждането на изследванията като нищо да се окаже благотворно за допълнителното й намаляване. Че той стресът си казва думата Confused

Добре дошли на всички завърнали се Hug Леа, надявам се, че вече си по-добре след хормоналната дупка, която предизвика Золадекса миналия месец Sad

Аз пък си направих резервация за калолечение в Кюстендил през август. Стискайте палци да успея да се преборя с НОИ сега.

# 12
  • Мнения: 553
Здравейте и от мен момичета  Hug

Момиче, съжалявам за писаната  Cry. Чак днес прочетох  Sad

Лали стискам палци за инсето утре  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Аз си бях пуснала малко отпуска след хистероскопията, но днес ми писна да си стоя у дома и ето ме пак на работа.
Хистероскопията мина и вече започвам да се успокоявам от емоциите Crazy. Бях ужасно притеснена, а и като излизах от упойката май не съм била много кротка, защото ми бяха вдигнали оградата на леглото  Embarassed Embarassed Embarassed. После като се замислих какво ли съм правила ме хвана срам от екипа  Embarassed Embarassed Embarassed
Иначе съм добре, кървих силно само до вечерта, а от следващия ден имам само зацапване, което продължава и вече започва да ме притеснява. Чудя се дали да звъня в клиниката или да не ги притеснявам излишно  Rolling Eyes. Може ли някой да ми каже нормално ли е да имам такава зацапване - от розово до кафява, като в последен ден на менструацията - вече 4-ти ден?

# 13
  • Мнения: 7 718
Изчакай. Би трябвало да се нормализира.

# 14
  • Мнения: 553
Изчакай. Би трябвало да се нормализира.
Благодаря Лали  Hug

Общи условия

Активация на акаунт