Постоянно се чеше по главата

  • 872
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
И то вече поне седмица. Не знам дали има връзка, но започна горе долу когато го заведох на фризьор и го постригаха късо с машинката. Педито не вижда нищо обезпокоително, ама то ръцете непрекъснато са му по главата. Няма някакви гадини, прегледах го ... от какво ли може да е и какво да направя?

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 15:33 от Anita_79

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Моя го прави като се нервира.

Моляте поправи си заглавието от сърби на чеше ако може.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 301
И моят син постоянно се чеше. Отдавам го на изпотяване от горещините, понеже още не е подстигван.

А колко късо го подстригаха? Гледах едно детенце, между 0 и 1 номер, цялото в пъпчици беше....

# 3
Тази тема ми е като по поръчка. Вчера сутринта го водихме на фризьор и от следобяда се чеше по главата и то там дето е минат с машинката, тъй като отгоре само с ножица беше. И аз се чудех защо, ще видя довечера дали продължава.

# 4
  • Мнения: 1 722
Ами не, не е много късо ... май 8 номер или 8 мм, не ги разбирам много ... повече ме е страх да не би някакви гъбички да е хванал или нещо такова, че то с една машинка много народ постригват.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Има една серия A-derma - козметични продукти за чувствителна кожа. Можеш да пробваш да му миеш главичката с нещо неагресивно и ако продължава , тогава да мислиш за някаква инфекция.

Общи условия

Активация на акаунт