Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
При кой доктор ходихте с направление и при кой на частно?Доволни ли сте?

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 16:14 от _MEGI_

# 1
  • Мнения: 1 053
При Димитрова-ходих и на частно,а също така работи и със здравната каса в клиника "Хрискомет" -срещу църквага "Света Петка".

# 2
  • Мнения: 962
Личната ни докторка е д-р Дюлгерова в поликлиниката в Тракия  Peace

# 3
  • Мнения: 7 186
При д- р Дионисиева и д- р Дончев в ДКЦ- то до Лайпциг. Доволна. Peace
На частно при д- р Йончев. Супер доволна. Wink

# 4
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
При Велевски на държавно- никак не съм доволна (а тук във форума е в белия списък  Close) - на консултациите нито ме тегли, нито кръвно мери, за изследванията да не говорим.....
На частно при Здравко Минев - много съм доволна

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Благодаря ви!И аз съм се насочила към д-р Минев за частните-още ли взима по 30лв на преглед.Моя приятелка наскоро роди при него и тя горещо ми го препоръча.
А с направление направо незнам някои които поне малмо да си върши добре работата.

# 6
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Благодаря ви!И аз съм се насочила към д-р Минев за частните-още ли взима по 30лв на преглед.Моя приятелка наскоро роди при него и тя горещо ми го препоръча.
А с направление направо незнам някои които поне малмо да си върши добре работата.
Миналия месец като ходих - 20 лв ехограф, 15 лв преглед, ехограф + преглед-30 лв, ехофраф + ЖК- 25 лв.
За държавен не мога да те посъветвам, аз моя не го сменям единствено заради болничните, дава ги чрез ЛКК (някой те вкарват в болница, защото не работят с ЛКК)

# 7
  • Мнения: 4 451
Горещо ти препоръчвам д-р Патишанов. Работи в медицински център Сана (близо е до хотел Лайпциг) със здравната каса. Искат само първия път направление от Личния ти лекар и после вече те завеждат като техен пациент. При всяко посещение ти мерят тегло, кръвно и т.н. и всеки месец (макар здравната каса да поема само 2 видеозона) следят бебо на видеозон абсолютно безплатно. Самия видеозон им е много хубав и ще ти дадат даже снимка на бебока. Много съм доволна! Grinning

# 8
  • Мнения: 4 451
Ето и телефона на Медицински център Сана - 648420. Записваш си час и отиваш с направлението от личния лекар. И д-рДелев работи там.

# 9
  • Мнения: 388
При д- р Дионисиева и д- р Дончев в ДКЦ- то до Лайпциг. Доволна. Peace
На частно при д- р Йончев. Супер доволна. Wink
Аз ходя при д-р Дончев в ДКЦ 6(до хотел Лайпциг),страшно съм доволна от него Peace,работи със здравната каса!

Общи условия

Активация на акаунт