Помощ за Скайп

  • 2 345
  • 28
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Надявам се някой да използва Скайп, за да ми помогне. Преди малко си инсталирах новата версия и ...повече не мога да вляза. На някой да му се е случвало нещо подобно? Четох из сайта и ми направи впечатление, че се плаща...Не видях за разговорите чрез Интернет, но...може и затова да не мога да го включа.

Някой да ми помогне?

# 1
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Skype Beta  е с възможност за видео-връзка и е безплатен. Пробвай пак  Hug

# 2
  • Мнения: 3 098
Аз ли4но все оЩе не съм си обновила Скайпа,тази новата версия я подминавам като малка гара.Но мои познати,които си я инсталираха нямат такива проблеми. newsm78

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Уф, що ми трябваше да го правя....Ако съм инсталирала другият Скайп как мога да го видя. Не ми се смейте, че съм голям профан по отношение на тези работи..... Embarassed

# 4
  • Мнения: 7 914
Растартира ли си компютъра? newsm78

 аз съм с новата и проблем нямам... Thinking

# 5
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Да, рестартирах.....Нищо Close

# 6
  • Мнения: 7 914
Защо не пишеш директно до фирмата? newsm78
 Мен така ми бяха забавили едно плащане и като писах всичко се оправи за секунди! Thinking

# 7
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ама ти плащаш ли? Аз никога досега не съм плащала?  newsm78

# 8
  • Мнения: 5 475
Плаща се ако говориш до телефони..от компютър на компютър е безплатно.. Peace

# 9
  • Мнения: X
Skype е безплатен за разговор компютър-компютър, знам че има опция и за обаждане до телефон и тогава се плаща. Аз лично ползвам най-новата версия на скайп, има и възможност за видеоразговор и досега не съм плащала и проблеми с влизането не съм имала. Защо не си регистрираш нов профил, т.е.н ново име с нова парола и не опиташ пак?

# 10
  • Мнения: 213
Ако рестарта не работи - преинсталирай го.
1. махаш старата версия - отиваш на Start бутона -> Control Panel  -> Add or Remove Programs
2.  Намираш Skype и кликаш върху него. Отдолу се показва бутон  Remove.
3. като те пита " Are you sure that you want..." кликаш Yes, после те пита дали да ти запази контактите и хистори-то - препоръчвам да кликнеш No. изчакваш да свърши.
4. Отиваш на http://www.skype.com/download/skype/windows/ и кликаш Download.
5. Инсталираш както е описано.
 

# 11
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Довечера ще опитам, което сте ми казали.....И ще пиша за резултата.   bouquet

# 12
  • Мнения: 233
Уф, що ми трябваше да го правя....Ако съм инсталирала другият Скайп как мога да го видя. Не ми се смейте, че съм голям профан по отношение на тези работи..... Embarassed

Привет,

Като влезеш в Help и след това най-долу About Skype, се вижда версията която използваш.
Наистина с Add or Remove мисля, че би трябвало да се реши проблема.
Само внимавай с деинсталирането, да не избереш друга програма и да я деинсталираш по погрешка........

Успех!

# 13
  • Мнения: 7 914
Аз се обаждам от време на време на телефони и затова плащам!


 при преинсталирането имай предвид, че всичките ти контакти ще заминат на вятъра ooooh!

# 14
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Много благодаря на всички за помощта, ама нищо не стана. Моите познания в тази област са нулеви и  Embarassed трябва да се взема в ръце и да понауча нещо. Добре, че утре ми идва на гости познат, който е спец в тази област, така че се надявам той да оправи нещата.....Аз и не смея много да бърникам, че последният път се наложи да купуваме нов компютър....

Все пак: благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт