Моля, дайте ми съвет...

  • 661
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте мами!
Имам проблем и не знам какво да правя. Родих преди близо 3 месеца и от тогава редовно се изпускам, така де малко ме е срам да го кажа ама -напикавам се. Казаха ми че най - вероятно имам свличане на влагалището или е някакъв урологичен проблем.Искам да ви питам някоя от вас имала ли е такъв проблем и как се е справила с него?

# 1
  • Мнения: 326
Аз се справих с хомеопатия.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 783
Гинекологът ти трябва да те прегледа и да прецени, лечението на този проблем започва обикновено с гимнастика за тазовото дъно и разни други неинвазивни методи и ако не помогнат, което при теб е изключено Laughing, се оперира.  Peace!

# 3
  • Мнения: 220
Бих те посъветвала най-напред да отидеш на гинеколог и ако всичко там е наред , задължително се консултирай и с невролог, защото има неврологични заболявания с такива симптоми. Успех.

# 4
  • Мнения: 57
Изпускането по малка нужда скоро след раждането е нормално - тъй като са травмирани тазовите резервоари и позивът за уриниране е по слаб като усещане, но тъй като казваш, че си родила преди 3 месеца, най-добре е да се консултираш с гинеколог, които да прецени има ли нужда от по специални грижи. Hug

Общи условия

Активация на акаунт