Какви биберони за Милумил

  • 688
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
От две седмици бебето ми е на АМ. Сменихме почти всички марки и нищо не харесва, но в крайна сметка като че ли най-добре възприе Милумила. Да, ама проблем - не мога да меря биберон с който да му е добре. Имам на Авент - с 2, с 3 дупки и този с трите позиции. Понякога става с този с позициите, но той по принцип не харесва много авентските биб, а през другите тече по много малко. Имам и на Нук, с този за над 6 месеца за мляко - пак ми се вижда много бавно... а и нали не го харесва, като се позасити малко и спира да яде, та ако и бавно тече - гладен ще си остане. Имам и на Be free едно шише... май бибата му е втори номер - само с него още не съм пробвала... Вие какви биберони ползвате?

# 1
  • София
  • Мнения: 663
здравей. и ние сме на ам - хумана но тя е гъстичка, ползвам шише на д-р браун и биба със звездичка(дават я за над 6 мес), а ние я ползваме от 3мес. иначе беба остава гладна

# 2
  • Мнения: 1 187
За АМ ползвам на Чико с трите позиции.Каучуковите биби при нас са на почит. Peace

# 3
  • Мнения: 1 150
Чико имат и звезда, като тези на Авент. Може бебчето да не харесва силиконовите, опитай с каучукови

# 4
  • Мнения: 992
ние сме с силиконова на чико 2-ри номер и проблеми няма, но ако сте на силиконова пробвай с каучукова  Peace дано имате успех

# 5
  • софия
  • Мнения: 495
За АМ ползвам на Чико с трите позиции.Каучуковите биби при нас са на почит. Peace
и ние така.

# 6
  • Мнения: 382
Благодаря - ще опитам, въпреки, че каучукови залъгалки не ще, но може пък за хранене да ги хареса...

# 7
  • Мнения: 765
 Ние сме на Милумил почти от раждането , аз ползвам Chicco и  Dr.Braun , като си останах на най-малкият биберон - сменям бибероните всеки месец , но не и номера и да ти кажа нямам никакъв проблем - яде си спокойно , не гълта бързо , не се задавя - смених в началото каучука със силикон и така... Peace

# 8
  • Мнения: 382
Значи може би пък проблема не ни е в бибероните...последните два месеца пиеше кърма от шише, но тя е доста  по-рядка от АМ, сигурно му трябва време да свикне просто...и с вкуса и с гъстотата

# 9
  • Мнения: 1 666
И ние имахме подобен проблем, минахме през Авент, Нук, Нуби. В крайна сметка все пак успях да го накарам да яде с шише Камера, а като взе да си яде стабилно ги смених с Чико (но не физиологичните). Като минахме на Милумил2 пак се появи този проблем и сега пак яде с Камера, защото даже и през биберон с позиции на Чико не успяваше да се наяде.

Общи условия

Активация на акаунт