Бебешки бански на ТСМ?

  • 766
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 383
Някой ползвал ли е и доволни ли сте от тях? Тези, които гледах отвън са като бански, отвътре се вижда някаква хавлиена материя, пише че са непропускливи. Отзиви?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 884
И аз ги гледах тези бански. изглеждат ми по -добър вариант от памперси на плажа Thinking
Ама дали се изпират добре newsm78подплатата беше като вълнена, една такава пореста newsm78
Ако някой ги е ползвал казвайте Hug

# 2
  • Мнения: 5 289
Ние сме с такъв, намокря се веднага Sad. Може би идеята е  да не изпусне нещо по-голямо Mr. Green , още не ни се е случвало.

# 3
  • Мнения: 3 089
аз купих. струваше 6.60 - от магзина на тсм на стамболийски преди ботев. не съм го ползвала още, но силно се надявам да е ок.

# 4
  • Мнения: 1 599
А този дали е по-добър от ТСМ-ския, или само цената му е по-добра Wink
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1945

# 5
  • around the world
  • Мнения: 651
Някой ползвал ли е и доволни ли сте от тях? Тези, които гледах отвън са като бански, отвътре се вижда някаква хавлиена материя, пише че са непропускливи. Отзиви?
ами наш малчо имаше такъв и бях много доволна от него. този който ние имахме на ТСМ наистина не пропускаше, но си личеше мокро петно при напишкване. подплатата отвътре на нашия беше хавлиена и задържа течности, но не в много големи количество, а иначе отвътре са много мекички.
и двамата с малчо бяхме доволни от тях и когато беше по-малък за море използвахме или този бански или памперси за басейн.

# 6
  • Мнения: 1 756
В момент пак ги има по вси4ки ТЦМ

# 7
  • Мнения: 2 149
аЗ ХАРЕСВАМ КАТО ЦЯЛО тсм МАГАЗИНИТЕ, ПО МЕ ПРИТЕСНЯВА ЕДНО  - зълвата си купи пухенка от такъв магазин, много готин ана вид, изпра я при което във водата се отделяше мазно, после с омекотител - смърдеше яко! После пак я пра, после пак смърдеше!
Като го върнахме ни казаха, че това са дефектни стоки  newsm78 и било нормално нещо да не им е наред.... Само в този магазин /Люлин 10 микро/ ли е така не знам?!  Аз харесвам нещата, мисля, че са интересни и полезни повечето.
Така че не съм сигурна всичко ли е качествено там. А за бебешки бански не знам, другите са ти писали.

# 8
  • Мнения: 1 756
аЗ ХАРЕСВАМ КАТО ЦЯЛО тсм МАГАЗИНИТЕ, ПО МЕ ПРИТЕСНЯВА ЕДНО  - зълвата си купи пухенка от такъв магазин, много готин ана вид, изпра я при което във водата се отделяше мазно, после с омекотител - смърдеше яко! После пак я пра, после пак смърдеше!
Като го върнахме ни казаха, че това са дефектни стоки  newsm78 и било нормално нещо да не им е наред.... Само в този магазин /Люлин 10 микро/ ли е така не знам?!  Аз харесвам нещата, мисля, че са интересни и полезни повечето.
Така че не съм сигурна всичко ли е качествено там. А за бебешки бански не знам, другите са ти писали.
виж ,явно не сте имали пухени неща,естественият пух винаги мирише на гадно, аз съм прала якета и елеци, нови купени от Германия

Общи условия

Активация на акаунт