детски кухни

  • 548
  • 7
  •   1
Отговори
Интересува ме някой знае ли има ли детска кухня в кв.Левски или в близост и на каква възраст трябва да е детето за  да се запише  Party

# 1
  • София
  • Мнения: 6 149
За да се запише в детска кухня детето трябва да е навършило 10 месеца. А къде в кв. Левски има такава, за съжаление не мога да ти отговоря.

# 2
 JoyМерси за отговора  bouquet

# 3
  • Мнения: 202
Здравей rozinka,
къде по точно в квартал левски те интересува? Аз съм в Левски-Г и за района детска кухня се раздава в 92 ОДЗ,което се намира в Левски-Г/старата му част/.Но е доста трудно да започнеш да взимаш храна от там. Директорката приема молби,но раздава храна само на децата от нейната част или на тези с връзки.

# 4
Мерси LaughingЛевски В-блоковете при прелеза но май нямаме шанс но може да пробваме По принцип кога трябва да се подаде молба(бебчо е на 3 месеца)

# 5
  • София
  • Мнения: 790
Съветвам те още сега да си запишеш бебо, че наплива е голям и ако чакаш да стане на 10 месеца, може и на не се вредиш...както стана при нас. Сега чакаме да ни дойде реда  Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз също не знам къде има в този квартал, но за да яде едно дете детска кухня трабва да се запише когато е на 2-3 месеца, защото кактои за градините и това е проблем. С две думи, за да те викнат когато детето стане на 10м. тичай още сега да го запишеш.

# 7
  • Мнения: 359
може да се обадиш на детска кухня, която ти носи храната в къщи. Така няма да се налага да подаваш заявление по-рано, а и е много удобно особено в зимните месеци. ще потърся координати и условия и ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт