Звездите и дрогата

  • 671
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Сигурно всички знаете последните изцепки на Pete Doherty, който по време на едно интервю вади току-що употребената в някоя от вените му спринцовка и напръсква с кръв камерата.

Оня ден пък реших да се информирам коя е таза Венета Райкова и на страницата й "Горещо" видях с кого са били предаванията й. Та там се кипреше снимка на Руши Видинлиев, за мен безизвестен, но сигурно е станал звезда в България, докато ме е нямало. Та гледах му снимката и се питах, дали тази жълтеникава кожa и тия уморени тъжни очи са от недоспиване или човекът си дава парите за непозволени субстанции.

Светнете ме, моля, кой български звезди, ВИП-ове, или както там обичат да се наричат, прекаляват с дрогата, кои са ценители и кои са й заклети врагове. Не може да не сте в час. Искам и аз да знам.

# 1
  • Мнения: 1 150
Сигурно всички знаете последните изцепки на Pete Doherty, който по време на едно интервю вади току-що употребената в някоя от вените му спринцовка и напръсква с кръв камерата.

Това е било майтап, кръвта се смесва с херойна и след това се инжектира обратно  Peace

За всички се говори, че са зависими.

# 2
  • Мнения: 1 616
Доколкото знам, дует Каризма са против дрогата - преди време предприеха шумна анти-дрога кампания, подкрепена с видеоклип.

# 3
  • Мнения: 7 186
Доколкото знам, дует Каризма са против дрогата - преди време предприеха шумна анти-дрога кампания, подкрепена с видеоклип.

Хехех, точно пък Галка да претендира, че е "чиста", айде нема нужда... Laughing

# 4
  • Мнения: 3 423
И този форум смее да се нарича "Клюкарник"!
Ето, искам да понауча някоя клюка,
пък какво става - дигнали сте си ципа на устата,
че даже и кaтинар сте окесили. Не може така!
Или пък нашите VIP-ове освен за силикон за друго пари нямат.
Ще взема да пусна една тема за деликатността,
ни лук ял, ни дрога мирисал.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Знам за фолк певачката Камелия,Азис,Устата,Каризмите,Мариян от ББ2 има и ооооще,ма кат се сетя.

Общи условия

Активация на акаунт