Покани

  • 729
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 599
Мами, искам да правя покани за кръщене. Първо мислих да поръчам, после се замислих ен мога ли аз да направя  newsm78 Някой правил ли е такива/може и по други поводи/. Приемам всякакви съвети - от къде, как, колко Simple Smile   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 498
Аз купих покани и ги надписах чрез принтера....на вс. покана написах и това стихче...

Кръстничка и кръстник ме кръщават
името Христиана те ми дават.
Баба, дядо не сърдете
скъпи гости ни бъдете!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
стихчето е чудесно:)
Ние когато правихме кръщане аз също исках данапраяв покани и тогава една майка ме упъти към магазин Премаман на бул Тодор Александров
Там има няколко вида картички,от които можеш да избереш и след това да надпишеш с текст по желание.
Успех!

# 3
  • Мнения: 1 599
Много хубаво стихче Simple Smile
slan4ogled, а помниш ли какви бяха цените в Премаман?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
Много хубаво стихче Simple Smile
slan4ogled, а помниш ли какви бяха цените в Премаман?
3лв за бройка

# 5
  • Мнения: 3 457
а мойте ги направих в офис 1 със снимка на малката и баба и беше съчинила някакво много готино стихче,но сега нямам под ръка покана Joy

# 6
  • Мнения: 3 457
а и по лев и нещо ми излязоха Peace

# 7
  • Мнения: 1 599
е ако се сетиш за тектса ще съм ти благодарна   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 2 298
Мами, искам да правя покани за кръщене. Първо мислих да поръчам, после се замислих ен мога ли аз да направя  newsm78 Някой правил ли е такива/може и по други поводи/. Приемам всякакви съвети - от къде, как, колко Simple Smile   bouquet

Аз се бях засилила да правя покани за първия рожден ден на беба. Употребих доста време да свалям разни интересни картинки от Интернета и мислех да е някаква комбинация със снимката на беба. И таман да действам по същество убеждавайки таткото да ми ги печата (има рекламна агенция и прави и покани всякакви), той ми заяви, че няма време да обикаля из цяла София и да разнася покани, а ще кани гостите по телефона. Стори ми се глупаво да им ги връчвам после на място като дойдат на празника и така се разминахме с поканите ...
Но идеята ти е добра и действай!

# 9
  • Мнения: 3 457
до кога ти трябва текста?че поканата е при майка ми и трябва да си отида до там?

# 10
  • Мнения: 1 599
е има време
Кръщенето ще е на 26.08, а рожденния ден му е н а10.09  Hug

# 11
  • Мнения: 3 457
ок тъези дни ще отида до маика мик и ще я взема

Общи условия

Активация на акаунт