Звезда от “Сексът и градът” е най-красивата жена в света

  • 2 206
  • 34
  •   1
Отговори
Зведата от “Сексът и градът”  Кристин Дейвис, която играе Шарлът, бе избрана за най-красивата жена на света от читателките на английското списание “Ева”.



На второ място е съпругата на Майкъл Дъглас Катрин Зита-Джоунс, а на трето- звездата от “X- men” Холи Бери.

www.dnes.bg

# 1
  • Мнения: 2 550
А Анджелина?
Има някаква измама  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Тия пък не са добре,тя не е толкова красива,та камо ли най-красивата на света. smile3516

# 3
  • Мнения: X
Тия пък не са добре,тя не е толкова красива,та камо ли най-красивата на света. smile3516

Да, и на мен не ми харесва. Жена със стил е, но само толкова.  bowuu

Даже и във филма не беше най-хубавата от четирите.  Naughty

# 4
  • София
  • Мнения: 10 291
Английска му работа  Mr. Green
Не, че е грозна... ама пък чак най-хубава...

# 5
  • Мнения: 515
Зависи от възрастовата граница, явно тези гласували за Катрин Зита Джоунс са малко по-големи от тези гласували за Кристин Дейвис. А тези за Холи Бери просто имат съвсем друг начин на мислене за красотата на жените.

# 6
  • Мнения: 7 186
Е, чак пък толкова. Rolling Eyes
Катрин Зита Джоунс е в пъти по- хубава. Hug
Холи Бери също.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен ми харесва!

Едно към едно е с нашата Мисис БГ-мамма!

# 8
Интересен вкус. Има излъчване, но най-красива в никакъв слумай не е. И Катрин Зита Джоунс, и Холи Бери са по-красиви.

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 569
На мен ми харесва!

Едно към едно е с нашата Мисис БГ-мамма!

Ама верно си приличат  Shocked Доста си наблюдателна!

# 10
  • Мнения: 918
Дуци е по-готина Laughing

# 11
  • Мнения: 2 274
Аз  харесвам Кристин Дейвис, именно заради ненатрапчивата й  красота. Просто е съвършена.

# 12
  • Мнения: 2 212
Аз  харесвам Кристин Дейвис, именно заради ненатрапчивата й  красота. Просто е съвършена.

Подкрепям! И на мен ми допадат такъв тип жени, още повече, че някак си съчетава и сексапил, и невинност  Blush
А също така много ме кефи Ева Лонгория, много секси и готина мацка е!

# 13
  • Мнения: 46 437
Браво на Кристин Дейвис  smile3501
Много я харесвам  Hug

# 14
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Предполагам, че класацията е направена с помоща на читателките на списанието  Thinking Тук имат различен критерии за красота от холивудския. Преди време попаднах на друга британска класация, според която напълнялата Гери от Спайските била по-секси от Виктория  Crazy понякога ми е трудно да ги разбера  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт