почивка по НОИ в Костенец?

  • 16 082
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
  Има ли мами почивали на Балнеохотел Констанция в Костенец?ако да какви са битовите условия?Имаме вече резервация за края на юли,остава да подготвя медицинските направления и заминаваме.прочетох обаче доста негативни мнения за обстановката,а отиваме с бебето та се интересувам главно как стои въпроса с топлата вода и т.н.тт.
  Ако все още нямате идея къде да почивате НОИ има добри предложения и на балкан и на море.Хубавото е,че предлагат пълен пансион и осигуряват истинка почивка от към домакинските задължения,а цените за осигурени са просто смешни.
  Ще съм благодарна на отзовалите се!

# 1
ох, и на мен ми се иска някой да сподели нещо за Констанция в Костенец. Ще следя темата, защото само след седмица изпращам баба и внучета там.
Поздрави на всички!

# 2
  • Мнения: 1 547
Много е западнало. Ходила съм преди много години, когато Констанция току що беше построена и беше добре. Сега, докато бях бременна, ходихме за един уикенд до Костенец, но не спахме там, защото искаха нещо от сорта на 25 лв за легло за вечер, а условията са смешно-смотани за тази цена. Тогава спахме в една вила на МВР за 12 лв примерно (не помня вече) на легло и условията бяха хепи соц с подобрения. Много чисто, балкон, баня, гледка...Доволна останах.
Констанция трябва да е добре за баба и внуче, не се безпокой. Просто самия Костенец - вилната зона е пустош и няма какво да се прави. Дано да са направили подобрения, защото преди беше симпатичен курорт  Peace

# 3
  • Мнения: 99
Ами нас не ни приеха с бебе на 6м там, водата в санаториума е само минерална, проблем с къпането н.р. , вие усведомихте ли ги, че сте с бебока, ИСКА СЕ РАЗРЕШЕНИЕ НА ГЛАВНИЯТ ЛЕКАР ЗА ПРЕСТОЯ НА БЕБЕТО ТАМ.П РОВЕРЕТЕ ПРЕДВАРИТЛНО, ДА НЕ ВИ ИЗНЕНАДАТ НЕПРИЯТНО.

# 4
  • Мнения: 239
Миналата година бяхме с моя приятелка и две деца. Посъветваха ни да не казваме, че децата ще останат, иначе за тях трябва да се плати допълнително, а то излиза по скъпо от нашия престой. За бебе не знам как стои въпроса, но може би по същия начин.
Едната част е ремонтирана и е що годе добре. Блок А май беше, блок Б /другия блок/ е в трагично състояние. Топла вода имаше само сутрин до 9 и след обяд от 18,00 до 21,00. МНого кофти работа с топлата вода.
Тази година едни познати бяха и казаха, че и басейна не е работил, което обезмисля всякаква почивка там.
Споделете как е било!

# 5
Преди седмица бях в Констанция, и там въобще не е толкова лошо. Природата е прекрасна и мястото е точно за почивка- тишина, спокойствие и свеж въздух. Наистина басейна не работи, но на терасата на хотела има душове с минерална вода и шезлонги, минерална вода тече и в стаите и не разбрах да има режим. Аз бях за три дни не по програма НОИ, но хората бяха доволни от процедурите. Блок А е ремонтиран и е много приятен, бих отишла пак там.

# 6
  • Мнения: 239
Значи за две години нещата доста са се променили.
Радвам се, че е така! Което значи, че можем пак да отидем!

# 7
Здравейте, много ще съм благодарна на всеки, който напише някякъв коментар за Балнеохотел Констанция, Костенец. Направих си резервация по телефона и уж ще ходя там от началото на септември, само че днес, когато звъннах да ми потвърдят тази резервация всички телефони дават заето..Някой ходил ли е скоро, какви са условията, два блока ли са както се твърди? Много благодаря предварително!!!
Чакам вашите коментари с нетарпение!

# 8
  • България
  • Мнения: 224
  Аз съм ходила със семейството си през 2004г-съпруг и дете на 7г/ и през 2006г-съпруг,дете на 9г и бебе на 11мес.Останахме много доволни!През 2006г не работеше мин.басейн,което беше много жалко.В блок А догарамите бяха сменени с АЛ,пода е с мокет навсякъде,скоро обновена баня...Като условия в блок А нямахме забележки.Всяка сутрин почистваха.Храната беше достатъчно.В ресторанта имаше жива музика и колкото и да пееха фалшиво ни развеселяваха.А за природата нямам думи...Красота,тишина ,спокойствие.../ако това търсите/Има какво да се види-Костенецки водопад, поляни с билки ....Не случайно Вазов там е творил.
   Тази година не успяхме да се организираме за Констанция ,за което много съжаляваме..........

       
   

Общи условия

Активация на акаунт