Задна хрема

  • 2 043
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 731
Днес малката се събуди и май има задна хрема -носът и не тече ,но е запушен и прокашля от време навреме .Някой знае ли как да я стопирам  newsm78.Трябва ли да и дам нещо за кашлица? Tired

# 1
  • София
  • Мнения: 626
Физиологичен разтворпо няколко пъти на ден-хубаво да и влезе в гърлото и да чисти сополите. Ако не кашля няма смисъл да й даваш сироп.

# 2
  • Мнения: 545
Пробвай с капки за нос, които втечняват секрета. Аз на моя син слагам Мукосептонекс, но той е на 5,5 г. На каква възраст е малката?

# 3
  • Мнения: 2 731
Пробвай с капки за нос, които втечняват секрета. Аз на моя син слагам Мукосептонекс, но той е на 5,5 г. На каква възраст е малката?
Почти на 3 години
А и пръсках Стеримар но ефект никакъв .

# 4
  • София
  • Мнения: 626
Пробвай да и сложиш обикновен физиологичен разтвор със спринцовка.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 352
Ами да стопираш хрема... Нали знаеш приказката, че хремата минава за 1 седмица с лекар и за 7 дни без.
Все пак опитай това което са те посъветвали момичетата.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 181
Отидете на лекар.Само веднъж до сега моята дъщеря е имала такава хрема.Докторката ни изписа специални капки,който са с адреналин и някакъв антибиотик,правят се в аптека.Каза ми че само те помагат за задна хрем.Пихме и хустажил,за да не слиза към дробовете инфекцията.

# 7
  • Мнения: 7 474
Консултирай се с лекар, на нас хрема с физиологичен разтвор не ни е минала Naughty, особено щом има и кашлица вече. Peace

# 8
  • Мнения: 131
Когато е имал задна хрема малкия лекарката му изписва винаги капки за нос Коралгол. Но идете на лекар и той ще реши какво да предприеме. За кашлицата давам сироп Хустагил или Проспан. Те са на растителна основа и много му помагат на Георги.

# 9
  • Мнения: 3 914
Стеримар обилно и след това капки за ОЧИ , действат по добре и по бързо от тези за нос

# 10
  • Мнения: 3 271
Дъщеря ми е с такава, просто има особен вид носо-глътка. Много й помагат капките Naso-Heel, хомеопатични са, давам й ги разтворени във вода или сок.

# 11
  • Мнения: 220
Защо не заведеш детенце на унг специалист- за да изключиш аденоидна вегетация, т.е.трета сливица. Иначе и аз ти препоръчвам физиологичен разтвор, защото злоупотребата с всичко останало води до нарастване на носната лигавица Peace

Общи условия

Активация на акаунт