Приличат ли си бившите мъже/гаджета с настоящите?

  • 3 366
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Интересно ми е колко често се случва приказката " От трън та на глог" с нас?

Когато свършва една връзка, взимаме ли си поука от нещата, които не сме харесвали, които сме правили неправилно, тн за новата връзка?
Когато започнем (имаме) нова връзка допускаме ли същите грешки като с предния?
И най-вече избягваме ли стария стериотип на поведение в  бившия мъж или като мухи на... мед се лепим за следващата издънка?

Пример, жена която е била бита от бившия си мъжа, попада ли отново на такъв?
Когато сме имали, женкар до себе си, отново ли се намираме в прегръдките на измамник или си сменяме "вкуса" и избираме по други критерии?
Ако бившият е бил "нескопосан" в отглеждането и грижата за децата, то новия как се държи с тях?

# 1
  • Мнения: 7 914
само по цвета на очите и спокойствието!

# 2
  • Мнения: 819
Може би съвсем малко-външно, което наскоро забелязах и чак се учудих как може до сега да не съм забелязала  newsm78. Но по характер- хич,взех си поука и не бих допуснала някой пак да ме ревнува за щяло и нещяло/ по-скоро за нещяло! Mr. Green / Мъжът ми изобщо не е ревнив / за разлика от последното ми гадже, с което за това и се разделихме!/
Човек трябва да се учи от грешките си !
Но все пак мисля, че много често жените залитат по определен тип мъже, нищо, че може да са си патили от същото...офф, нещо не ми хареса как се изразих, ама се надявам да сте ме разбрали!

# 3
  • Мнения: 5 255
Мдаа, по лично име - едно към едно съм ги докарала  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 475
По нищо-нито физически,нито като характери!  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 6 768
По абсолютно нищо, нито физически, нито като характер....нищо общо нямат.

# 6
  • Мнения: 313
Мдаа, по лично име - едно към едно съм ги докарала  Mr. Green

и аз така, иначе като външност и  характер - коренно различни

# 7
  • Мнения: 2 978
Мнееее много са различни.

# 8
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не, много са разнобразни и разли4ни по вси4ко,абе за да пробвам!само две си прили4ат по имената и са последователни , даже ги кръстих големия и малкия!но  верно сега съм се нахендрила на един ужасно неревнив, дали да не съжалявам малко ?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Не - изобщо!

# 10
  • Мнения: 54
Приличат си,само по ентусиазма ,да майсторят нещо в къщи.А,по характери са напълно различни Peace

# 11
  • Мнения: 2 220
Мъжа ми е коренно различен от предишното ми гадже! Май съм си взела поука какъв не искам да е човека до мен. Но приятелките ми, които познават и двамата още се чудят как е възможно да съм била с оня, а после да съм с мъжа ми  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 6 039
абсолютно по нищо.

# 13
  • Мнения: 400
Ми дайте пример, де  Laughing

Пример: аз много мразя алкохол и мъжа ми да пие. Уж си взех "въздържател"...
Напатих се и от безсмислени ревности...
Също така много държах да не ходи на "ергенски срещи и забави" без мен, взех си една направо "лепка" Simple Smile

Моите бивши по нищо не си приличат един с друг... непрекъснато си меня вкуса май!  newsm78

# 14
  • Мнения: 42
Всеки е бил коренно различен от другия. Не съм сравнявала с предишния, като съм си хващала гадже. То се влюбваш в нещо различно стига традиционализъм и в любовта - разнообразието му е майката. Hug

Общи условия

Активация на акаунт