Пюрета на Щъркел?

  • 433
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Започнахме да се захранваме, но на дребчо му харесват повече купените пюрета, а аз искам да му ги приготвям, за да не свиква само с купени. Скоро ми казаха, че имало някакви пюрета на магазините Щъркел, те си ги произвеждали, били хубави и децата без проблем после хапвали и домашно приготвени. Някой ползвал ли ги е и може ли да даде малко повече инфо?

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
3ащо от сега не  си му правиш сама  ? можеш и3общо да не даваш купешки.....лесно е  Hug Heart Eyes...

# 2
  • Мнения: 2 047
имало някакви пюрета на магазините Щъркел, те си ги произвеждали, били хубави и децата без проблем после хапвали и домашно приготвени.
  Каква е разликата с другите пюрета и те са си хубави. Не съм ги засичала тези, да не би да са под друго име?
   Има някои с доБавени сол и захар и затова децата ги предпочитат пред домашните, но има и такива без - те са най-близки до домашните.

# 3
  • Мнения: 742
Скоро ми казаха, че имало някакви пюрета на магазините Щъркел, те си ги произвеждали, били хубави и децата без проблем после хапвали и домашно приготвени. Някой ползвал ли ги е и може ли да даде малко повече инфо?
Ако имаш предвид магазин "ШТЪРКЕЛ" - не е вярно, че си произвеждат сами пюрета, продават всичко, което се предлага на пазара:Ganchev; Hipp, Semper, Hame, Gerber и др.

# 4
  • Мнения: 57
Ми аз си му правя и сама, но му взимам и на хип и мисля, че те му харесват повече, но въпреки това му ги редувам с домашни, за да не свикне само на готови. А иначе днес бях до Штъркел и там казаха, че няма такива, явно е жената не е разбрала напълно.

Общи условия

Активация на акаунт