Няколко абсолютно разнородни въпроса...

  • 1 396
  • 15
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма смисъл да пускам пет теми, та ще питам всичко в една, съжалявам за неопределеното заглавие.

1. Скоро ще ходя до Благоевград, Костендил за няколко дни. Кажете ми, освен Рилския Манастир, какво друго трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да видя, два дни ще скучая иначе. С кола сме, разстоянията не са такъв проблем.

2. В края на месеца имам няколко изпита а ще съм неразположена. Не искам, сещате се. Хапчетата имат ли някакви странични ефекти, от типа на по обилно течение след това, пъпки, сигурно ли е че докато ги пия няма да ми дойде? И има ли начин всъщност да ми дойде по рано? Знам,ч е въпроса е тъп и ще ида на лекар, но исках първо да питам вас, понеже със сигурност можете да ми кажете нещо. 

3. Айде на караоке като съм в Сф!  Wink

Уф, май имаше и още...

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
2. В края на месеца имам няколко изпита а ще съм неразположена. Не искам, сещате се. Хапчетата имат ли някакви странични ефекти, от типа на по обилно течение след това, пъпки, сигурно ли е че докато ги пия няма да ми дойде? И има ли начин всъщност да ми дойде по рано? Знам,ч е въпроса е тъп и ще ида на лекар, но исках първо да питам вас, понеже със сигурност можете да ми кажете нещо. 

Отговарям по тоя въпрос - аз пих Дуфастон за целта (по акъл на форума и докторски съвет)... Ами... нищо не стана.  Close
Започнах да го пия точно както трябваше - няколко дни преди очакваната дата, не съм пропускала таблетка и пак ми дойде - точно на деня!  Twisted Evil
И не само това - ами беше мнооооого обилен (само след първото раждане съм била така  Crazy) и мнооооого дълъг (повече от седмица обилно кръвотечение, при условие, че по принцип съм максимум 4 дни и то - накрая само зацапване)...
С други хапчета не знам как ще е...  Rolling Eyes Може би с обикновени противозачатъчни ще има по-голям ефект.  newsm78

# 2
  • Мнения: 4 371
Аз се включвам за трети въпрос - айде! Ама кои дати, че нещо не вдянах, а заминаваме на 8ми и се връщаме на 24ти. Ще се засечем ли?

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
В София пристигам на 28ми рано сутринта, на 29ти рано имам изпит и на 31ви имам изпит, на 1ви си тръгвам. Вечер преди изпит не мога, ясно е. То май имаше определени дни за караокето...

# 4
  • Мнения: 4 371
На 29-ти устройва ли те? Събота Sunglasses

# 5
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Може да посетиш Стобските пирамиди.

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами за караокето завися от един приятел, но не вярвам той да не се навие да дойде с мен.

# 7
  • Мнения: 3 634
Зъхи, Дуфастона се дава точно с цел да ти започне.
Аз като страдах от ПКЯ и с Дуфастон ми предизвикаха цикъла.

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз ще ида на лекар за това, но наистина не искам да съм неразположена, това са два изпита и пътуване шест часа с автобус... Освен това приятеля при когото ще спя живее сам, ергенска квартира, няма място за моите превръзки... Неудобно ми е.

# 9
  • Мнения: 11 607
За региона тук какво да ти кажа - освен за Рилският не се сещам! Иначе ако отидете по надолу ще има нещо хубаво - Сандански, или Банско, Роженският манастир,а защо не и Рупите и Мелник! За Благоевград - евентуално Варошата - то си е в центъра на града. Сега се сещам - то е до дупница - има едно село Овчаровци май се казваше,че там има един водопад,който на мен ми хареса много. Малко извън селото се пада,спира се с кола и после пеша нагоре до водопада. Приятен вояж! Иначе около Кюстендил има села разни където са свързани с Иван Рилски и има май параклиси.

# 10
  • Мнения: 1 492
2. Прималют нор - 100% ефект, около 7 лв. по аптеките. Ако го започнеш сега например, се пие 5 дни и спираш, до 3 дни след това задължително ти идва.
А ако искаш да го забавиш, продължаваш да го пиеш.

Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 16:54 от камелия

# 11
  • Мнения: 3 423
Ще имаш бурен секс с изпитващия ли, та да не вика после, дали те е заклал, дали те е изял ли... Laughing

# 12
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хахахах, приятеля ми е на мнение че ще имам бурен секс с човека, при когото ще спя. Wink

# 13
  • Мнения: 1 320
Постинор / 1 хапче / идва  ти до 48 часа , може и по рано.

# 14
  • Мнения: 3 405
Като си в Кюстендил отидете на Хисарлъка, дали има забележителности не знам, но има заведения със сигурност Grinning
Има древна крепост - разкопки Wink

Общи условия

Активация на акаунт