дА,АМА не!

  • 2 460
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 951
НА сОФИЯНЦИ отново ИМ ПРЕДСТОИ профилактика.ТАЗИ СУТРИн ИЗЛИЗАЙКИ НАВЪН СЕ  натъкнах на Съобщение ,залепено на входната врата.ОтДо дата Около 15 дни НЯМА да има топла вода,поради спукан магистрален топлопровод.Само до преди няколко дни всичко беше ОК.Добре, че няма да бъда в София,тогава.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ха честито!

# 2
  • Мнения: 259
А това за кой квартал се отнася.

Че кото се сетя миналата година как се паливахме направо настръхвам.

# 3
  • Мнения: 9 990
Аз бях попадала на инфо, че тази година нямало да има профилактика...да, ама НЕ!И ние тази сутрин си имахме уведомителна бележка-от...до-15 дена .Не ми е зор-имаме си бойлер за тази цел, ама е тъпо... Tired

# 4
  • Мнения: 7 474
Едва успях дя се зарадвам,че ще ни се размине ooooh! За всички кравартали ли важи? newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 11 114
В такива моменти обичам бойлера си !  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 150
Айде стига деееее Close

Миналата седмица стояхме без вода, защото се спукала тръба, после бяхме и без ток - защото скъсаха кабел, до като правеха тръбата. Сега режим  #Cussing out

# 7
  • Мнения: 6 155
"спукан магистрален топлопровод" не означава, че в цяла София ще има режим!  Stop

marianasot , в кой квартал си?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ужас! И аз утре смятам да пътувам за Сф с детето! Момичета, плз, кажете за кои квартали се отнася!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 951
Живея в центъра на София.Но една приятелка също изплака.Обаче,не мога да разбера ,защо дават инфото  ,днес,а спирането ще бъде след 10 дни.А дотогава спуканият магистрален водопровод ,нямали да причини по-големи щети.Или това си е обичайната профилактика,провеждана ежегодно от топлофикация.

# 10
  • Мнения: 1 311
Преди около 10-ина дена имаше статия (ще се опитам да я намеря), буквално озаглавена "София без профилктика на таплата вода с изключение на ТЕЦ Люлин и ТЕЦ Земляне". Т.е. 2 от четирите теца, то си е половин София  #Crazy

# 11
  • Мнения: 147
Мдам.... и при нас са лепнали днес бележчица,че от .....до....(8 дни) поради ремонт на топлопреносната мрежа нЕма да има топла вода.И господата много се извиняват,ама ужасно много,че причиняват неудобство в домакинствата ни за периода Thinking
Става въпрос за Борово.Не че пролетта фигурирахме в каретата на район Земляне,където ще има профилактика.Така че на 26.07 сутринта ще си викаме”Честита баня” Mr. Green
Иде ми да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire някой от Топлофикация,ама ще трябва да го лежа като човек,а детето да расте без майка,та ще се въздържа. #Cussing out

# 12
  • София
  • Мнения: 44 041
Mira - от кога до кога няма да има вода....че на нашия бл няма бележка...???
10Х

# 13
  • Мнения: 310
В такива моменти обичам бойлера си !  Heart Eyes

И аз  Heart Eyes....както живея в центъра...хубаво щях да остана без топла вода...

# 14
  • София
  • Мнения: 1 951
Доколкото знам не съм към топлоцентрала Земляне или Люлин.А към София-Изток---Бившият "Трайчо Костов"

Общи условия

Активация на акаунт