2 въпроса

  • 1 303
  • 13
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 1 606
 Въпрос първи е до тези, които ползват или изобщо имат понятие от парфюми на Ninna Ricci - никога досега не ми е харесвал парфюм от тази марка - ни Love in Paris, ни каквото и да е. До вчера, когато подуших новият, даже забравих как се нарича - това просто е моят парфюм, ама се въздържах да го взема веднага. Та, въпросът ми е: трайни ли са тези парфюми - знам, че си зависи и от кожа и от всичко, но ми се ще да имам предвид все пак.

 Въпрос втори: тук иде реч за едни чехли на Adam's, които мернах нейде и сега изобщо не помня къде, а като питах днес в магазина на Солунска и ми казаха, че почти във всеки техен магазин има различни неща, та било хубаво да се сете. Не, че мога много да обясня, ама горе-долу - чехлите са бели, май и жълти имаше - съвсем семпли - горната им част е във формата на сърце. Та, ако някой нейде ги е виждал или се сеща за магазин  на Adam's различен от този под колоните на Графа, Солунска и CCS, моля да ме осведоми.

Баси фермана изписах.   Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 35 911
Само по първият въпрос:
Да, трайни са парфюмите на Нина Ричи и винаги се разпознават, имат изискан аромат.
Имала съм няколко - но бих казала за тях , не са лоши, стават - въпрос на предпочитание.
ПП.
L'Air du Temps
Nina Ricci
Не е ли това новият с капачка изобразяваща птица в полет или нещо такова... newsm78

Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 18:02 от denis_d

# 2
  • Мнения: 1 243
За парфюмите на Нина Ричи - наистина са трайни,на мен почти всичките много ми харесват! Вземи си го,няма да сгрешиш Peace

# 3
  • Мнения: 1 381
по втори въпрос: има магазин на Адам'с на Шишман малко след ъгъла с Аксаков, посока 7-мо,  и още един на Раковска след кръстовището с Графа, посока Народния театър.

всъщност и по първи само мога да кажа, че наистина са много трайни парфюмите на Нина Ричи. Майка ми имаше оригинален навремето от Корекома, и беше много як- и малко да си пръснеш (щото тогава много се внимаваше с Уливането) миришеш мноооооогооооо.

# 4
Мога да ти отговоря само на първия въпрос за парфюмите - да, трайни са. Аз имах два - Premier Jour & Love in Paris. Njama da sgreshish Peace

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Поне първият парфюм на Нина Ричи беше много хубав, майка ми години го използваше и сега, на, ще ми миришеш на мама и ще ходя след теб да те душа, мили ми Бомболейро.smile3525
За трайност, не знам. Защо парфюмите, които се продават у нас, изветряват за няколко часа? Същият аромат, купуван в странство, ухае до два дена (хем с къпане, не без  Mr. Green)
Една от големите загадки на природата, предполагам.  smile3506

# 6
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Благодаря за отговорите Hug Очебъркащо е, че ще си го взема въпросният парфюм . Ще бродя за чехлите днес.

# 7
  • Мнения: 5 103
Новият парфюм се казва NINA и е страхотен , а и шишето е невероятно.

# 8
  • Мнения: 2 241
Ох, толкова харесвам някои от парфюмите на Нина Ричи - и Love in Paris, и Premier Jour, но защо кожата ми сякаш ги изпарява веднага като си пръсна?  newsm78 Голяма загадка, нямам такъв проблем с други марки.

А има хора, които казват, че тези парфюми им стоят трайно, на мен не Sad Надявам се, Бомбото ти да си от тях. Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Разкошни са парфюмите на Нина Ричи, а този последният - с флакон-ябълка, е много приятен, макар и на мен да ми идва малко в повече сладникав. За чехлите нямам отговор.

# 10
  • Мнения: 13 512
Мога да ти отговоря само на първия въпрос за парфюмите - да, трайни са. Аз имах два - Premier Jour & Love in Paris. Njama da sgreshish Peace
И аз имам тези двата и са  трайни.Харесвам си ги.

# 11
  • Мнения: 8 917
Въпрос първи е до тези, които ползват или изобщо имат понятие от парфюми на Ninna Ricci - никога досега не ми е харесвал парфюм от тази марка - ни Love in Paris, ни каквото и да е. До вчера, когато подуших новият, даже забравих как се нарича - това просто е моят парфюм, ама се въздържах да го взема веднага. Та, въпросът ми е: трайни ли са тези парфюми - знам, че си зависи и от кожа и от всичко, но ми се ще да имам предвид все пак.

 Въпрос втори: тук иде реч за едни чехли на Adam's, които мернах нейде и сега изобщо не помня къде, а като питах днес в магазина на Солунска и ми казаха, че почти във всеки техен магазин има различни неща, та било хубаво да се сете. Не, че мога много да обясня, ама горе-долу - чехлите са бели, май и жълти имаше - съвсем семпли - горната им част е във формата на сърце. Та, ако някой нейде ги е виждал или се сеща за магазин  на Adam's различен от този под колоните на Графа, Солунска и CCS, моля да ме осведоми.

Баси фермана изписах.   Grinning
1.Аз съм с този на Нина Ричи - PREMIER JOUR Summer Edition и съм много доволна, но определено съм имала по-трайни парфюми



2.Имаше един магазин и на Витоша, в който продаваха обувки на Адам`с, но къде беше точно newsm78

# 12
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Баш в този на Витошка ги гледах, ама няма ги вечеее, нито един чифт не е останал. Много ме е яд, направо си умирам, миналогодишен модел били, че и 30 кинта стрували. Баси, няма пълно щастие, ще търся други.

# 13
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мога да ти отговоря само на първия въпрос за парфюмите - да, трайни са. Аз имах два - Premier Jour & Love in Paris. Njama da sgreshish Peace
И аз имам тези двата и са  трайни.Харесвам си ги.
И аз имам двата. Л'бими са ми. Трайни и изискани са. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт