правя опити за бебче но не се получава

  • 1 703
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте мили момичета правя опити от доста време но не се получава и цикала ми не е редовен винаги ми закъснява с 10-15 дена иди когато си иска и по тоя начин не мога да си улуча уволацията при такъв нередовен цикъл как мога да си исчесля кога ми е увото пия и фолиева киселина нали уж подпомагала за съеденяване на клетките незнам какво да правя вече а много искам да имаме бебче с моя мъж smile3518 благодаря предварително за отговорите  Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 35 910
Фолиева киселина

Добре е да отидеш на лекар - специалист по репродуктивна медицина. Заедно ще намерите причината и така ще избегнеш ненужното лутане от лекар на лекар.
Като начало се пускат пакет от изследвания, които много бързо дават възможност на добрият лекар да открие проблема /или поне да се ориентира в ситуацията/
Пожелавам ти да няма сериозни проблеми и много скоро да се похвалиш с добра новина.
А като начало започни да мериш БТ.

# 2
  • Мнения: 7 716
От колко време правите опити? И се пише овулация.

# 3
  • Мнения: 53
извинявам се за грешките който съм написала ,опитваме от 9 месеца и повече но не се получава Sad

# 4
# 5
  • Мнения: 51
Миличка, и аз правя опити от осем години и не се получава. Много е неприятно всеки месец да виждаш, че няма резултат, подтискащо е, но не се отчайвай, просто вярвай, че ще стане. Ако до 1 година няма резултат, тогава вече се говори за стерилитет. Но ако искаш да си по-спокойна, иде на лекар и си направи цялата серия от изследвания. Желая ти успех! Ако искаш нещо да питаш по-специално, ще ти отговоря. Аз минах какви ли не изследвания, но резултат все още няма. Сега ми закъснява с четири дни, но освен това, че малко ме болеше долу ниско и кръста също, друг признак няма. Гърдите не ме болят, малко като, че ли са подпухнали, ама нищо друго. Ходих на лекар, тест правих - няма нищо. Още чакам. Ако някой е имал подобен проблем, нека ми каже какво всъщност става. Бременна ли съм? А пък няма и признаци, че ще ми дойде, лицето ми е чисто, кожата свежа, няма пъпки, няма болки в корема. Вече се плаша какво става. newsm78

# 6
  • Мнения: 7 716
Само търпение. Нищо друго.

# 7
  • Мнения: 9 990
Зайче, писах, писах, ама ми се затри писанието-та накратко.Посетете специалист по репродуктивно здраве-да пуснете няколко изследвания.Да проследите-имаш ли овулация.Може и да нямате никакъв проблем, но да не си знаеш овулацията и да не нацелвте точното време за секс.Може и да има нещо дребно и бързо да го оправите.Не се натъжавай, а добий яснота какво се случва в тялото ти-така ще си и ти самата по-спокойна Hug
Миранда-какви изследвания сте правили и при кой?Остави признаците-знаеш че и с тях и без тях , ако е писано-бременност има или няма независимо от това.Ти овулация засичаш ли по някакъв начин?

# 8
  • Мнения: 2 120
Към първото момиче съветът ми е да си направи хормонални изследвания и да проследи един МЦ като ходи на фоликулометрия. Това за начало.

Към второто момиче единствено мога да кажа, че се надявам да е бебче, защото всяко дългогодишно търпение в крайна сметка трябва да бъде увенчано с успех. Стискам силно палци. Peace

# 9
  • Мнения: 515
Зайче момичетата тук са те посъветвали всичко което трябва да направиш още днес иди на лекар аз се включвам само за да ти пожелая УСПЕХ  bouquet
Миранда най искренно и от сърце се надявам това закъснение да е бебче не е задължително да има признаци.

# 10
  • Мнения: 51
Пенелопа, започнах с изследване за хламидия, после хормонални, после трябваше лапароскопия ама забременях и се отказаха да я правят. Направих спонтанен аборт и после продължих с имуноличини изследвания. Още чакам резултатите.

# 11
  • Мнения: 53
при мен може да е наследствено от майка ми тя също много трудно е забременняла  родила  ме е  когато е била на 36 години и при нея е бил много нередовен цикъла аз вече съм на 27г време ми е за бебче но не се получава и ще послушам съвета ви и ще отида на изследвания много ви благодаря за отговорите много сте мили Simple Smile

# 12
  • Мнения: 9 990
Пенелопа, започнах с изследване за хламидия, после хормонални, после трябваше лапароскопия ама забременях и се отказаха да я правят. Направих спонтанен аборт и после продължих с имуноличини изследвания. Още чакам резултатите.

дано решите проблемите тогава, дано се получи в най-скоро време. Praynig

Зайче-за твое успокоение е всичко, ще видиш,че ти самата ще се почувстваш уверена и позитивна, когато направиш нещо в тази насока-да подпомогнеш появата на бебчето Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 932
Зайче посетете найстина специалист, както са те посаветвали другите момичета и влизай редовно тук Simple Smile.
Аз лично от тук научих страшно много неща, за което благодаря на всички момичета   bouquet
И не унивай, щом го искаш ти пожелавам скоро от все сърце едно сладко              newsm32  Peace

# 14
  • Мнения: 2 825
при мен може да е наследствено от майка ми тя също много трудно е забременняла  родила  ме е  когато е била на 36 години и при нея е бил много нередовен цикъла аз вече съм на 27г време ми е за бебче но не се получава и ще послушам съвета ви и ще отида на изследвания много ви благодаря за отговорите много сте мили Simple Smile

Зайче, не се натоварвай психически като си мислиш за това. Може и да не е наследствено, може да е просто лош късмет и да не нацелвате дните  Wink , мисли позитивно, направи си изследванията и дано скоро се похвалиш с хубава новина  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт