Нощни събуждания

  • 692
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 235
Беба още на 2 месеца си спеше спокойно вечер. Докато не стана на 3.5 - 4. И от тогава ди сега - вече 2 месеца. Отначало я хранех, докато не взе да се освинва. После рещих да и давам вода поне до 5 часа и така няколко пъти, но в един момент не иска и вода да пие. Няколко пъти пробвах да я приспивам, но тогава съвсем се уморих, зашото не можех да се наспа, а ходя на работа...Накрая реших да я кърмя към 4 часа най-рано и така до сега.
Как смятате - на какво се дължи това? И дали не са зъбки наистина - възможно ли е толкова време да продължава това и те още да не са избили?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 322
Твърде вероятно е да са зъбки. При нас това започна, когато Зоя навърши 6 м. и до сега - на 04 декември ще стане на 1 година, а зъбки още няма. Преди спеше по цяла нощ, сега се буди поне по 5 пъти.... Cry И нищо не мога да направя... Thinking

# 2
  • Мнения: 277
Ние сме като вас, няма нощ да не съм сатнал поне 10 пъти и това от както е на 3.5-4 месеца. През деня на работа вечер нощна смяна и така без почивка. При нас когато пробиха първите зъбки малко се по успокоиха нещата, но не бих казала че спи спокойно. Аз го кърмя нощем, защото за сега вървим слабички, но и това не винаги помага нощем. Сега ни пробиха още два зъба и от една седмица спим пак малко по спокойно.
Съчувствам ти, но не мога да ти дам съвет защото и аз съм в същото положение.
Ако са зъбки би трябвало да се успокоява от гелчета и пак да заспива, но може просот да е по неспокойно детенце.

# 3
  • Мнения: 2 195
Аз мажа на моя зъбите с едни капки и съм много доволна Simple Smile Като го намажа ве4ер (когато имам съмнение за зъб)спи спокойно през ноща.

Общи условия

Активация на акаунт