стискайте палци

  • 2 408
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
момичета, стискайте палци, очаквам всеки момент да тръгна към родилния дом. Всичко съм забравила - първото го раждах преди почти 14 години. Всички ме съветват за секцио - поради възрастта ми, зрение и пр.Аз обаче съм се заинатила, щом съм родила едно дете по нормален начин, защо да не мога и второ. Всяка нощ съм с контракции, на сутринта - бебо отдъхва. Вчера рових из темите да си припомня разни признаци за скорошна атака и се присетих за стомашните проблеми, гаденето и пр./освен стандартните болежки в таза и т.н./ Всички дотук са налице, но ме е шубе...Като мине всичко /живот и здраве/ - ще пиша....

# 1
  • Мнения: 359
стискам палци

# 2
  • Мнения: 723
Стискам палци  Praynig ! Желая ти леко и безпроблемно раждане и пиши скоро за резултата!   bouquet

# 3
  • Мнения: 5 391
Успех, леко раждане Hug

# 4
  • Мнения: 426
Само спокойно всичко ще е наред. Ще ви чакаме

# 5
  • Мнения: 492
стискам палци, всичко ще е наред!Леко и безпроблемно ти желая!После да не забравиш да пишеш! newsm10

# 6
  • Мнения: 49
И аз ще стискам палци! Леко раждане! И после да се похвалиш! Joy

# 7
  • Мнения: 1 986
  Стискаме палци!С теб сме Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 6 964
Леко раждане и здраво бебче!

# 9
  • Мнения: 2 922
Леко раждане, успех  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 2 227
Стискам палци всичко да мине като по вода  Praynig. Пожелавам ти едно здраво и красиво бебче  newsm30 и бързо възстановяване. smile3525

# 11
  • Мнения: 2 978
Стискаме палци. Praynig
Леко раждане и много сладко, и красиво бебче!!!  bouquet

# 12
  • Мнения: 773
А, бързо ще си припомниш. Laughing

Ще се молим за  бързо и безпроблемно раждане. И ще чакаме в най-скоро време да се похвалиш. baby

# 13
  • Мнения: 145
Не се притеснявай! Важното е да имаш положителна нагласа и всичко ще мине добре. Най - после ще се запознаеш с малкото човече... трябва да си щастлива! Ние всичщи ще мислим за теб и се надявам нашата позитивна енергия и добри мисли да ти помогнат и всичко да мине много бързо и лесно. И непременно да се похвалиш после! Успех!

# 14
  • Мнения: 3 334
И аз ти стикам палци и късмет! Hug

Общи условия

Активация на акаунт