Дразните ли се когато джи-пито не си вдига телефона ?

  • 1 949
  • 25
  •   1
Отговори
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Дразните ле се когато джи пито не вдига телефона? В събота малкото ми беше болно и звъннах за съвет естествено телефона и беше изключен побеснях и естествено на частен преглед в Пловдив.Вие как процедирате в този случай да кажа че това не се случва за първи път.

# 1
  • Мнения: 2 019
и на мен ми се е слу4вало в сабота и то за сина ми по4иват си хората Sneaky

# 2
  • Мнения: 313
Рядко ми се случва джипката да не си вдига gsm - а, но тя има сключен договор с частна бърза помощ, която поема случаите, когато тя не може да е на разположение. Поне при нас е така. Обяснимо е да не е 24 часа на разположение.  smile3525

# 3
  • Мнения: 429


Сменяш джи пи-то, ако ти е писнало. Нямаме избор, така е измислена здравната система, че винаги опираш до частен кабинет

# 4
  • Мнения: 2 587
Разбира се че се дразня.Един път ми е потрябвала спешно и не си вдигна телефона,а при второто ми позвъняване беше изключен.А бяхме се обърнали с колата и исках бебка да бъде прегледена,въпреки че видимо нищо й нямаше.
Отидох при друг,който ме прие вкъщи и заедно отидохме до кабинета му и не ми поиска нищо за това.

# 5
  • Мнения: 4 392
Не ми се е случвало.Имам му домашния ,служебния и мобилния,така че пробвам и на трите.В събота и неделя май не се е налагало да го търся досега. newsm78
Но ако е неоткриваем,бих го сменила! Peace
Всъщност личният ни лекар и педито са едно и също лице при нас.

# 6
  • Мнения: 1 113
Случвало се, много рядко, най-много един - два пъти. В повечето случаи я откривам. Не се дразня, все пак и лекарите са хора, ако нещата са спешни и джи пито го няма - отивам в болницата. Но наистина има и такива, които като излязат от кабинета си изключват телефона. Нашата лекарка не е от тях, звъняла съм й в три през ноща и жената само пита "Ще дойде ли някой да ме вземе или да си викам такси?" Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 76
Супер много се ядосвам, освен че не си вдига gsm-а, като звънна на домашния съпругът и винаги казва че е на конференция или извън града или незнам си къде. Този месец и оязах квитанциите и я смених. Омръзна ми да въртят бизнес със здравето на детето ми и не само с неговото. Надявам се при новата  да не е така. #Cussing out

# 8
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Ми то и да го сменя каква ли полза в малък провинциален град всичкине са един дол дренки всички са от Пловдив и каква ли полза но като и съвет не мога да взема направо полудявам а не дай си боже да е за нещо спешно и животоспасяващо smile3511 smile3511 smile3511 newsm61 newsm61 newsm61

# 9
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 885
Аз пък се чудя как може да се очаква от един човек да бъде на раположение 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата?!
А ако това е регламентирано и със закон - просто има нещо сбъркано в родната ни здравна система. То последното май не е ново откритие де...      Confused

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
 Не, не се дразня - и тя е човек и е абсурдно да искам от нея всяка секунда да ми е под ръка. Ако се намерим - чудесно, ако не - търся алтернатива. Друг е въпроса ако става въпрос за редовно безхаберно отношение.

# 11
  • Мнения: 1 866
Аз пък дори не знам как е по закон. Длъжни ли са да са на разположение извън работно време?

# 12
  • Мнения: 694
Не само, че се дразня, но съм готова да я #2gunfire. Та аз и имам само дом. телефон, а той е включен на секретар. Винаги прибягвам до услугите на частния педиатър.

# 13
  • Мнения: 2 885
Не, не се дразня. През почивните дни си има договор със спешен кабинет. С червеният паспорт, че се водим при еди-кой си педиатър, направо бих отишла в другият кабинет.
Но досега не ми се е налагало вече 9 месеца да звъня за каквото и да е на джипито,
ходим само на мерки и теглилки - т.е. месечните консултации.

# 14
  • Мнения: 2 085
Дразня се, и то много #Cussing out Случи ми се няколко пъти #2gunfire #2gunfire #2gunfire миналата седмица я смених и смятам да пусна жалба в НЗОК #Cussing out
(имам предвид джи-пито на сина ми)

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 03:04 от klaris

Общи условия

Активация на акаунт