опасно ли е

  • 651
  • 7
  •   1
Отговори
  • pomorie
  • Мнения: 848
ами термина ми е на 23.07 вчера ходих да правя изследвания на кръв и урина всичко е ок но в урината имало бактерии лекарката каза че най вероятно са от влагалището и като отида след две седмици ще направим пак изследване но ще пишкам през марля newsm78 newsm78но вика може и да си родила до тогава newsm78ами бебо това не му ли пречи знам че сега е защитен и не могат да стигнат бактериите до него Embarassedно какво ще стане като почне да излиза Embarassedсамо това ми е в главата как ще издържа до следващият преглед Rolling Eyesнякой има ли наблюдения по въпроса Rolling Eyesпредварително ви благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 116
Ако урината не е била стерилна е много възможно да са замърсили пробата. На мен това ми се случи два пъти докато бях бременна.

Моят съвет е да си направиш стерилна урина или просто обикновенна урина, като си купиш от шишенцата за стерилна урина.
Сутринта след много хубав тоалет, пишкаш малко навън, после в това шишенце, затваряш го и го оставяш затворено.

 Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 3 447
А лекарката защо не ти взе влагалищен секрет, за да разбере откъде са бактериите и да ги лекува? И това за пишкането през марля за първи път го чувам  Shocked Стерилна урина се взема в къщи -  дават ти едно запечатано шишенце, измиваш се хубаво, пишкаш и носиш в лабораторията. При всички положения това трябва да се лекува, защото можеш да докараш конюнктивит на бебето. По принцип би трябвало задължително да ти вземат влагалищен секрет в 9 месец и да те лекуват, ако имаш нещо, но някои лекари се ослушват. Момичето, с което бяхме заедно в болницата, се оказа с нелекувани гъбички - никой не си беше направил труда да й обясни или да я изследва. Останаха още 10 дни в болницата, защото беше предала инфекцията на бебето. Така че не чакай 2 седмици, а си искай да ти изследват влагалищен секрет и ако има нещо, да го излекуват навреме.
Успех   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 381
Често пробите биват замърсявани.
Повтори изследването и дано се окаже фалшива тревога Praynig

# 4
  • Мнения: 1 288
според мен изобщо не чакай две седмици, това е напълно лишено от логика. ако пробата е замърсена, дай нова за изследване. ако пък не е, те бактериите няма да се махнат от само себе си.
настоявай за ново изследване и за влагалищен секрет. наистина трябва да няма абсолютно никакви бактерии и гъбички преди раждането. моята гинеколожка ми изписваше специални свещички почти през цялата бременност. тъкмо ги изчистехмебактериите и те се появяваха. но преди раждането всичко беше ок. съответно и бебка беше ок.
бъди настоятелна и не губи време! успех!   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
И моят гинеколог се отнесе несериозно към бактерии Ешерихия коли в края на бременността ми, в резултат на което Калина като се роди имаше завишени левкоцити и беше 7 дни на антибиотик!

# 6
  • Мнения: 4 621
Повтори пробите със стерилна урина за да си сигурна.
Успех Peace

# 7
Преди месец и на мен ми откриха бактерия във влагалищния секрет, но не и в урината /за целта се пуска стерилна урина, а това с марлята ми звучи нелепо/.

Тогава бях много притеснена и пуснах тема. Можеш да видиш какво са ми отговорили, но това, което проучих аз показва, че непременно трябва да се излекува преди раждането, за да не се отрази на бебчо.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106928.msg1910894#msg1910894

Успех с преборването на гадините и здраво бебче!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт