Псуват ли мъжете ви?

  • 5 934
  • 121
  •   1
Отговори

Анкета

Псуват ли мъжете ви пред децата?

Опции:

  • София
  • Мнения: 270
А тези, които са си отучили мъжете да псуват, ще ги помоля да споделят как са постигнали успех. Благодаря!
Ако някой има идеи да други опции, да си каже, ще добавя  Peace

# 1
  • Мнения: 2 495
Псува, и още как LaughingВъобще нямам намерение да го оттучвам-мъж дето да не псува...такова животно Нема Mr. Green

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Да, псува. Ама не мисля да го отучвам. 12 години успях само да го накарам да псува малко по- цензурирано, че иначе сам той се червеше от епитетите, които избълваше  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 475
Моя за три години откакто се познаваме веднъж не съм го чула да псува...виж на мен понякога като ми кипне ми се изплъзва някоя думичка от устата.. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 723
Отговорих с трета опция, въпреки че не се въздържа толкова, колкото по принцип не псува много. Най-често казва 'Мамка му', и то като е наистина бесен (най-вече когато шофира).  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 270
Извинявам се. Наложи се малко да поправя въпроса.
Псуват ли пред децата?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Псува, и аз псувам.

Е, като почне детето да разбира, няма да е така, предполагам.

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Съпругът ми не псува. Аз съм тази, която употребяваШЕ "Майната му". Но спрях - те са като попивателни и не смея.
Но баща ми много псуваше. Аз поставих условие за въздържание, иначе няма да пускам децата там. Резултатът е повече от добър. Мама твърди, че се въздържа - страх го било, че ще си изпълня заканата Mr. Green
Малииии, к`ва съм лоша Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 811
да ,и сърди се като му правя забележка #Cussing out  smile3511

зная,че и малкия ще се научи,но нека да е по-късно

# 9
  • Мнения: 6 390
рядко и то само с колеги съм го чувала... иначе не

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 14:40 от Eli cz

# 10
# 11
  • Мнения: 7 914
Да, ама аз така и така трябва да се заслушам да разбера какви ги #Cussing out ... така че не ми пречи....
 Peace

Обаче аз в колата съм .... Embarassed Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 113
За 6 години брак и 4 г. преди това съвместен живот съм го чула не повече от три пъти да псува. Аз не псувам.
Предлагам да добавиш и опцията много рядко.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не псува......на мен ми се изплъзва по някога, но той никога не е псувал.......просто не е такъв човек..........аз честно казано не съм го виждала и ядосан

# 14
  • Мнения: 1 153
ДА  Mr. Green е когато е нужно разбира се Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт