д-р Ковачев-педиатър?

  • 2 583
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
Препоръчаха ми педиатър д-р Ковачев,кабинетът му се намира в Павлово-ако някой има впечатления-добри или лоши от него,бих го помолила да сподели?Благодаря на всички предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 967
Препоръчаха ми педиатър д-р Ковачев,кабинетът му се намира в Павлово-ако някой има впечатления-добри или лоши от него,бих го помолила да сподели?Благодаря на всички предварително!



Ами, лоши трудно ще чуеш. Поне така мисля аз. От втория ден след изписването ни от болницата ни е педиатър. Сигурна съм, че ще си очарована. Имаш време както виждам, но нищо не ти пречи да отидеш в кабинета му да поговориш с него. Работи на кабинет от 9-12ч. и от 15-18ч., а много пъти продължава и до по-късно. Ако те интересува още нещо пиши.

# 2
  • Мнения: 193
Даа, наистина е много добър. Обяснява всичко човекът и ако не е уверен в някоя диагноза, не експериментира, а препраща към съответния специалист. Освен това мисля, че обича професията си и не гледа на нея като на бизнес.   

# 3
  • Мнения: 514
Бихте ли ми дали малко повече подробности-работи ли със здравната каса,прави ли домашни посещения,как се справя в по-тежки ситуации?Благодаря ви,мислех че никой не го познава? newsm78

# 4
  • Мнения: 193
Бихте ли ми дали малко повече подробности-работи ли със здравната каса,прави ли домашни посещения,как се справя в по-тежки ситуации?Благодаря ви,мислех че никой не го познава? newsm78
Единственият недостатък е че не работи с касата. Прави домашни посещения, но вече не помня точно каква беше тарифата - май някъде 15-20 лв.
Ние сме избрали варианта, да имаме двама педиатри. Един при който правим месечните консултации и имунизации в близката поликлиника и д-р Ковачев, при който също правим консултации и се обръщаме при възникване на проблеми.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 967
Даа, наистина е много добър. Обяснява всичко човекът и ако не е уверен в някоя диагноза, не експериментира, а препраща към съответния специалист. Освен това мисля, че обича професията си и не гледа на нея като на бизнес.  
Бихте ли ми дали малко повече подробности-работи ли със здравната каса,прави ли домашни посещения,как се справя в по-тежки ситуации?Благодаря ви,мислех че никой не го познава? newsm78
Единственият недостатък е че не работи с касата. Прави домашни посещения, но вече не помня точно каква беше тарифата - май някъде 15-20 лв.
Ние сме избрали варианта, да имаме двама педиатри. Един при който правим месечните консултации и имунизации в близката поликлиника и д-р Ковачев, при който също правим консултации и се обръщаме при възникване на проблеми.


С тези два цитата се обяснява точно за какъв добър лекар става въпрос.
Наистина по.добрият варианте с двама лекари, но трябва да се има предвид, че за ваксини той не взима пари. Също така не всеки път взима цялата сума за прегледа, а също така контролите са безплатни, колкото и да са на брой. В повечето случай взима сума според състоянието на детето. За година и малко 1-2 ни е взел 7-8 лв., в повечето случай се говори за много по-малко пари.

# 6
  • Мнения: 514
Момичета,много ви благодаря за информацията,мисля че август месец ще отида да се запозная с него лично стига да не е отпуска.Лек и успешен ден на всички,благодаря още веднъж!  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт