А след потопа по морето?

  • 2 248
  • 21
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Някой може ли да даде инфо как са плажовете след потопа миналия уикенд - Поморие , Обзор ... Никъде нищо не пише за тях, нито се казва в новините - това означава ли, че всичко им е ок ? Казаха, че ИРАКЛИ бил "отхапан" от морето, а е близо до Обзор - а ние в събота на там сме се запътили  Sad
Благодаря предварително !

# 1
  • Мнения: 487
Не знам за Обзор, но в Поморие със сигурност няма плаж. Вчера говорих с хора,които са там..

# 2
  • Мнения: 4 668
Ние утре отиваме в Созопол за 4 дни ! Като се върна ще докладвам какво е положението !

# 3
  • Мнения: 3 537
И аз точно по този въпрос си мислех. newsm78

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Много ме интересува какво е положението в Китен. Ако някой е там или е бил, моля да се включи.

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
За КИТЕН в dnes.bg - открих следната статия http://www.dnes.bg/article.php?cat=1&id=24974
Китен е в катастрофално положение, плажът го няма
Почти цялата плажна ивица в Китен е залята от морето, а щетите от стихията и поройните дъждове са за над 150 хиляди лева, обяви концесионерът на плажа в Китен Красимир Кръстев.
Дъждовете и огромните вълни са образували свлачище с денивелация два метра на главния подход към плажа в Китен.
На практика плажът там остава неизползваем, докато не се укрепи и насипе, обясниха от фирмата-концесионер.
Ситуацията на плажа в Китен е катастрофална и такова бедствие местните хора не помнят от 1975 г., посочи Кръстев.
От трите нови заведения, построени през това лято там, две са с нарушена конструкция - почти неизползваеми.
По време на бурята вълните са отнесли хладилни витрини, маси, столове, фризери.
От поставените 800 плажни чадъра на пясъка, 100 са отнесени в морето, други 200 са счупени, неизползваеми след бурята са 100 шезлонги, водата е отнесла 50, добави още Кръстев.
Междувременно стана ясно, че тридесет и два декара от северния плаж в Бургас са под вода и на практика почти половината плажна ивица е отмита от вълните.

# 6
  • Мнения: 3 861
Еееегати...
А на Ахелой??? Как е положението? Някой знае ли?

# 7
  • Мнения: 952
Ние утре отиваме в Созопол за 4 дни ! Като се върна ще докладвам какво е положението !
ще следя темата и ще чакам да пишеш после за Созопол. Ние другата седмица ще пътуваме за там и се надявам всичко да е о.к. Все пак ако не заради нас поне заради туристите да оправят пътищата и всичко което е засегнато от потопа, нали сме в разгара на сезона  Rolling Eyes

# 8
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
А някой да има инфо за Черноморец, моля???
че ние утре пътуваме натам

# 9
  • София
  • Мнения: 469
Добре, че ще почиваме през август. Дано до тогава всичко се нормализира.
Ако не, ще трябва да киснем на басейна. И това все пак е решение.

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А някой да има инфо за Черноморец, моля???
че ние утре пътуваме натам
Още първите дни на наводненията чух по новините, че Черноморец е пострадал много, но сега дали е възстановен не зная - лошо е ако сте направили резервация като нас в  Китен. Кой може да придвиди подобно нещо. Миналата година  във вътрешността на страната ги беше удавило, а на морето  времето беше супер

# 11
  • Мнения: 2 609
За КИТЕН в dnes.bg - открих следната статия http://www.dnes.bg/article.php?cat=1&id=24974
Китен е в катастрофално положение, плажът го няма


Ужас. ooooh!
Това разбрах за плажа Атлиман и аз вчера Sad, а като си представя, че точно преди седмица бяхме там /това на аватара ми е точно той/.
Слава Богу  Praynigизвадили сме страхотен късмет. Peace

# 12
  • Мнения: 7 106
Ние утре отиваме в Созопол за 4 дни ! Като се върна ще докладвам какво е положението !
ще следя темата и ще чакам да пишеш после за Созопол. Ние другата седмица ще пътуваме за там и се надявам всичко да е о.к. Все пак ако не заради нас поне заради туристите да оправят пътищата и всичко което е засегнато от потопа, нали сме в разгара на сезона  Rolling Eyes

И ние в неделя пътуваме за Созопол и аз живо се интересувам от положението там. На моя колежка роднини са там и тя ми каза, че има информация от тях, че положението не било чак такова, каквото го били показвали по новините  Rolling Eyes. Дано наистина плажа е в добро състояние и повече не се случват такива катаклизми  Praynig.

# 13
Ама много сте се шашнали, бе хора! LaughingДнес бях на плажа и всичко си беше ОК. Sunglasses WinkСПОКО! Отивайте към морето и му се радвайте! newsm10 smile3525 newsm08

# 14
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Ама много сте се шашнали, бе хора! LaughingДнес бях на плажа и всичко си беше ОК. Sunglasses WinkСПОКО! Отивайте към морето и му се радвайте! newsm10 smile3525 newsm08

На плажа, но къде по-точно ... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт