pritesnena sam

  • 2 130
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
molq vi kajete mi 4estno 6te moga li da zabremeneq  6tom imam polikistozni qi4nici.nqmam nikakav drug strani4en prblem,no ot 6 meseca opitvame i ne stava.kajete mi 4estno va6eto mnenie

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Първо моля те пиши на кирилица.
С ПКЯ се забременява, какви изследвания си правила, редовен ли ти е цикъла, следиш ли овулацията по някакъв начин?

# 2
  • Мнения: 2 019
при мои познати не е било проблем

# 3
  • Мнения: 17
цикала ми е нормален,следя си овулацията,но 2 месеца подред нямам Cry.

# 4
  • Мнения: 2 019
незнаех 4е 6том има6 цикал моге да няма6 овулация.моге би не6то си сбаркала

# 5
  • Мнения: 17
misli6 4e 6tom imam cikal,zna4i 4e imam i obulaciq li?az mislq 4e ne  e taka.merq si temperatyrata vsqka sytrin ot dva meseca nasam i nqmam nali4ie na obylaciq Cry

# 6
  • Мнения: 2 019
на мен ми бяха открили веднаг овулация на видеозон.наистина тогава незнам. какво ти казва гинеколог за това

# 7
  • Мнения: 17
kaza da si merq temperatyrata 3 meseca i ako nqmam obylaciq prez tezi meseci,kato otida 6te mi dade hap4eta za predizvikvane na ovulaciq,ako i sled tova ne stane 6te mi izpi6e protivoza4ata4ni hap4eta i........neznam posle,ne mi se misli akkvo me 4aka ako ne stane ot tezi ne6ta.zatpva iskah da znam dali naistina e tolkova trydno zabremenqvaneto s polikistoza na qi4nicite

# 8
  • Мнения: 2 019
аз вземах противоза4ата4ни преди да забременея као ги спрях стана веднага.спокоино

# 9
  • Мнения: 2 517
Цитат
kaza da si merq temperatyrata 3 meseca i ako nqmam obylaciq prez tezi meseci,kato otida 6te mi dade hap4eta za predizvikvane na ovulaciq,ako i sled tova ne stane 6te mi izpi6e protivoza4ata4ni hap4eta i........neznam posle,ne mi se misli akkvo me 4aka ako ne stane ot tezi ne6ta.zatpva iskah da znam dali naistina e tolkova trydno zabremenqvaneto s polikistoza na qi4nicite

Богаташке, според мен вместо да си загубиш времето в тримесечно мерене на температура, отиди в реппродуктивна клиника да ти направят фоликуметрия за тези три месеца.
По втория въпрос за стимулацията - или както ти си го написала предизвикване на овулация - скептично съм настроена при непроверени фалопиеви тръби.

# 10
  • София
  • Мнения: 35 814
Цитат
kaza da si merq temperatyrata 3 meseca i ako nqmam obylaciq prez tezi meseci,kato otida 6te mi dade hap4eta za predizvikvane na ovulaciq,ako i sled tova ne stane 6te mi izpi6e protivoza4ata4ni hap4eta i........neznam posle,ne mi se misli akkvo me 4aka ako ne stane ot tezi ne6ta.zatpva iskah da znam dali naistina e tolkova trydno zabremenqvaneto s polikistoza na qi4nicite

Богаташке, според мен вместо да си загубиш времето в тримесечно мерене на температура, отиди в реппродуктивна клиника да ти направят фоликуметрия за тези три месеца.
По втория въпрос за стимулацията - или както ти си го написала предизвикване на овулация - скептично съм настроена при непроверени фалопиеви тръби.
Peace и спермограма

Общи условия

Активация на акаунт