Молив от латекс може ли да се махне без пребоядисване?

  • 7 815
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 436
Положението е трагично, някой ако е успял с нещо, да пише с какво  Praynig
Пробвах с гъба и препарат за чинии, но само се размаза  Tired

# 1
  • София
  • Мнения: 2 827
Simple Smile)))))))))))

започвате да рисувате ли?


ами аз за сега лек от пастелите и моливите върху латекса не съм открила

чакам да спре и да пребоядисам :/

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не става ли да го изчегърташ лекичко....или изшкуриш?

# 3
  • Мнения: 918
С гума newsm78

Ей, да не секнеш таланта на детето Laughing

# 4
  • Мнения: 46 436
Dragon's Bride, ти съвсем ме отчая, кога спират  Shocked

secretgarden, не става, моливите са яки  smile3515

звезделина, мина ми през акъла за гума, но нямам, ще купувам, ако върши работа, някой пробвал ли е  newsm78

# 5
  • Мнения: 293
аз винаги си запазвам малко от цвета на латекса за такива случая (това, щото съм голям бояджия Laughing) Какъв цвят е латекса?? Ако не е бял, вече с моя опит мога да ти кажа как да си забъркаш  Laughing. Естествено, ако някой не предложи нещо по-умно Laughing

# 6
  • Мнения: 46 436
аз винаги си запазвам малко от цвета на латекса за такива случая (това, щото съм голям бояджия Laughing) Какъв цвят е латекса?? Ако не е бял, вече с моя опит мога да ти кажа как да си забъркаш  Laughing. Естествено, ако някой не предложи нещо по-умно Laughing

Ако беше на едно място нямаше да се чудя, но вече има навсякъде, латекса в хола и коридора е бял, а в детската прасковено.
Есента ще боядисване, но ако може да се изтрие ще съм по-доволна, освен това моливът е тъмен и се съмнявам латексът да го закрие  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 866
Ами какво да ти кажа...Ние търкахме, търкахме - с гума, със спирт, с препарати, малко се поизчисти, но си се вижда още. Сега прибрах моливите и като ги давам наблюдавам непрекъснато. Мисля, че ще трябва да си минем периода на рисуването и после ще пребоядисваме. А преди няколко месеца намерила печата на фирмата и едното ни канапе е цялото в печати! Имам друга калъфка, но реших да не я сменям засега, караме така - на нея вече не само печати, но и моливи има, пластелин, шоколад...въобще всичко за каквото се сетиш. Само я пера от време на време за хигиена, но петната са си там. Като си представя, че тъкмо първото ще спре и второто ще почне, май новата калъфка няма скоро да я извадя! ooooh!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Лала, така се смях на печатите!  Laughing Hug

# 9
  • Мнения: 46 436
lala, какво ли още ме чака  hahaha

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Никол, ето този шедьовър тук http://alexa-enigma.tripod.com/for_all/index.album?i=1&s=1
го изчистих с грубата страна на гъбата и абразивния препарат ROLI. Падна яко търкане, но поне се отстрани.

# 11
  • Мнения: 1 866
lala, какво ли още ме чака  hahaha

Какво ли не! Аз май започнах да претръпвам... Grinning

# 12
  • Мнения: 46 436
Никол, ето този шедьовър тук http://alexa-enigma.tripod.com/for_all/index.album?i=1&s=1
го изчистих с грубата страна на гъбата и абразивния препарат ROLI. Падна яко търкане, но поне се отстрани.

Уау, бая рисуване е падало, но и доста търкане сигурно е било  Laughing
Утре купувам ROLI, дано и при нас стане  Praynig

# 13
  • Мнения: 677


Това има ли го в БГ? Чисти още много други неща.
Ако го няма а стената е бяла ти трябва мазило за акне и лампа. Намацваш го с мазилото за акне и слагаш лампата да свети близо до него, като засъхне избърсваш и ако има нужда повтаряш.
Това пък става и за петна от маркер по кукли, пластмасови играчки, мебели които не са от естествен материал ( за мебелите се пробва на малък участък и се изчаква няколко дни за да се види как ще реагират).
Независимо от цвета на стената можеш да опиташ с препарат за прозорци, но без да натискаш много силно, защото може да смъкнеш боята. Това съм го използвала многократно когато малката рисуваше по стените а и отпечатъци от ръце на стената на стълбището.

# 14
  • Мнения: 46 436
Точно това май не се продава тук  Thinking но картинката прилича на "Мистър Пропър"


А това мазило за акне някакво специално ли е или ставя всякакъв марка крем за акне?

Общи условия

Активация на акаунт