Ако могат да ми помогнат мамите от Варна

  • 1 086
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 268
Мацки,другата седмица ми се о4ертаВА ЕДНО ПЪТУВАНЕ ДО вАРНА ЗА 3-4 ДНИ,НО ВСЕ О6ТЕ НЕ СМЕ СИ ПОДСИГУРИЛИ КЪДЕ 6ТЕ НО6ТУВАМЕ.  Ако можете да ме насо4ите към някоя квартира на по народни цени,ние сме 2 ду6и-аз и приятеля ми . Предварително Благодарq   bouquet   Успешен ден



----------------------------------------------
http://www.2cyr.com/

Последна редакция: нд, 09 юли 2006, 10:53 от Рижа Проклетница

# 1
  • Мнения: 672
Най-евтино ще ви излезе в студенстките общежития. През лятото се ползват като хотел и не са много лоши. Но това е ако гоните цената.

# 2
  • Мнения: 268
да,аз ве4е се поинетересувах за там,но цената е 12лв на легло,а за тия пари мисля 4е 6те можем да си намерим и някоя по добра квартира. Аз искам не6то по обикновенно където само да преспим2-3 ве4ери. Благодаря все пак  bouquet

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
ами, обади се в туристическите бюра, да ти покажат разни стаи, разиката с цената на собственика е 2 лв (за най-ниския клас стаи), можеш да се договориш и с бабите-хиени, дето чакат на гарата или преди ВИНС с едни табели за стаи, но условията по мое мнение са мизерни и не виждам що за почивка ще е.

# 4
  • Varna
  • Мнения: 288
Вземете си варненски вестник "Позвънете".Пълно е с обяви за нощувки на нормални(+-10лв).Непремено ще намерите нещо,което да ви устройва.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 569
www.pozvanete.bg - електронния вариант на в. Позвънете

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Едва ли ще намереш нещо под 10лв. на що годе добри условия. Разгледайте общежитията на ТУ-Варна Д-р Басанович 18. Скоро ги ремонтираха доколкото знам, може да е по-добре от стая с хазяи.

# 7
  • Мнения: 5 178
Подкрепям Тедулина .. по-добре  в студентските общежития отколкото при някоя мрънкаща бабка
Ако няма в 18 блок , питайте в 15 блок малко по-нагоре там е хотел но мисля, че цената е около 15 лв

# 8
  • Мнения: 268
Благодарq 4е откликнахте на вапроса,разгледах в Позванете,и попаднах на добри ноферти,които ме устроиват,само 4е на мен ми се иска да има и гараж,за6тото сме с кола,и ми се струва рисковано да стои на улицата Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 09 юли 2006, 10:54 от Рижа Проклетница

# 9
  • Мнения: 13 512
Благодарq 4е откликнахте на вапроса,разгледах в Позванете,и попаднах на добри ноферти,които ме устроиват,само 4е на мен ми се иска да има и гараж,за6тото сме с кола,и ми се струва рисковано да стои на улицата Rolling Eyes
Ти майтап си правиш! Искаш стая за 25 лева и да предлагат и гараж към нея, така ли? При това в сезон...За първи път ли ще идваш във Варна? На колко години си? На 11 ли?

Общи условия

Активация на акаунт