Гергана чака бебе

  • 1 947
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495

Новия брой на сп."Блясък".Вярно ли е туй? #Crazy

# 1
# 2
  • Мнения: 5 577
Брр, и тя ли?

# 3
  • Мнения: 259
И аз така си помислих ,като прочетох заглавието но прочетох статията и се оказа че сестра и чака бебе.

# 4
  • Мнения: 35 950
и какво, ако чака?

# 5
  • Мнения: 5 103
АА сестра и ясно.

# 6
  • Мнения: 2 495
И аз така си помислих ,като прочетох заглавието но прочетох статията и се оказа че сестра и чака бебе.
Баси...ми що са го написали, така че все едно наистина Гергана ще има бебе newsm78Сигурно за да се купува списанието повече  Close

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Чака да се роди бебето на сестра и, тя не е бременна аз поне това разбрах от статията

# 8
  • Мнения: 259
Да има сензация.

# 9
  • Мнения: 1 150
И аз така си помислих ,като прочетох заглавието но прочетох статията и се оказа че сестра и чака бебе.
Баси...ми що са го написали, така че все едно наистина Гергана ще има бебе newsm78Сигурно за да се купува списанието повече  Close

Ти сама си си отговорила, рекламни трикове един вид.
Аз за това разлиствам пртеди да купя

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Каква сензация! Толкова се развълнувах!... Тъкмо мислех да отивам да си купя Блясък, когато прочетох, че всъщност не чака бебе Sad Пфу... Аз си представях вече как ще се регистрира в бг-мамма Mr. GreenИ ще прочете какво сме писали за нея Crazy

# 11
  • Мнения: 7 186
А коя е сестра и?
Гергана беше братовчедка на Стойко Сакалиев, ако не бъркам? newsm78

# 12
# 13
  • Мнения: 2 495
А коя е сестра и?
Гергана беше братовчедка на Стойко Сакалиев, ако не бъркам? newsm78
Ахъм Peace

# 14
  • Мнения: 2 556
Мен по ме впечатлява подзаглавието "Хайди Клум с трето бебе", тоест явно второ поред от Сийл. Браво на нея!

Явно, че си пада само по грозни мъже, но тя пък е толкова хубава, че компенсира  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт