На почивка с малко братче

  • 739
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495
Здравейте мамчета
Скоро ми предстои да излизам в отпуска и съответно да ходя на море Simple SmileТам ще сме с мъжа ми и още една семейна двойка-наши приятели.Искам да вземем и брат ми с нас, той е на 11 годинки и само веднъж е ходило на море, а много иска да го види, горкото SadМного е слабичък и има нужда малко да смени климата и да се порадва на морето.Притеснявам се обаче че е много палав и непрекъснато прави щуротии и не слуша от време на време...трябва непрекъснато да го наблюдавам(за което няма проблем), но вечер като излезем някъде се чудя той дали ще издържи...ще мрънка, ще иска да си ходим SadСтрах ме е също да не да го изгубя някъде...А много искам да дойде с нас...много ще е щастлив Simple SmileДайте някакви идеи, за да ни е леко и на двамата..Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 173
Опитай се да поставиш определени правила предварително Peace
Миналата година мъжът ми води на море големия ни син и малкия си брат (на 14 беше). Беше много доволен от тях и каза, че каквото са се разбрали предварително - те са се постарали да го изпълнят.
Вярно, че нашия чичо е по-голям от брат ти, но мисля че един разговор като с голям човек ще свърши работа Peace Успех, не се притеснявай newsm10

# 2
  • София
  • Мнения: 4 866
дете на 11 г. си е напълно разумно същество. предварително определяте и обсъждате с него правилата, поставяте малко, но стриктни ограничения и държите на тяхното спазване. за вЕчерите в заведенията е добре да се подготвите предварително, за да не му е скучно. виктория например си взима нещо за четене или за рисуване, електронна игра или играе на някой от нашите телефони, мр3 да си слуша "нейна" си музика...
по мои наблюдения децата правят дивотии, само когато са отегчени до болка...

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
дете на 11 г. си е напълно разумно същество...

с което се общува изключително лесно, особено ако сте хванали правилния към него подход.

Дерзайте смело и взимайте хлапака с вас. Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Аз от три години насам водя моито братче сега на 12 год на море.Вярно проблем му е малко късното стоене по кръчмите.Изнервя се-но съм му хванала цаката пускам го да се разхожда наблизо и той си намира забавления.

# 5
  • Мнения: 2 495
Благодаря, мами за съветите!  bouquetВчера се обадих на мойто братче(той е на село в момента)и го питам "Искаш ли да дойдеш с нас на море?"Той"Искам, како, искам, искам, искам" GrinningМного беше щастлив миличкият.Обеща че ще слуша Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт