процедури при козметик (на лице)

  • 2 167
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 455
Момичета, моля ви, тези от вас, които ходят на козметик за лице, да споделят какви процедури им се правят. Практикува ли се още стискането или се работи изцяло с апаратура? Споделете какви функции на апарата ви пускат (йонофреза, електростимулация, пилинг и т.н.) Правят ли ви маска и масаж на лицето и не на последно място - каква е цената на удоволствието?
Предварително ви благодаря за информацията   bouquet

# 1
Ходя на почистване на лице само с ултразвук, след това се прави масаж и маска, после някакво кремче. Цената около 35 лв зависи от продуктите с които работи козметичката. А забравих да кажа,че след почистването пак с ултразвук ми втрива някакъв серум в кожата. Ходя също на процедури с плодови киселини - около 60 лв.

# 2
  • Мнения: 562
Ходя на почистване - започва с пилинг, после ръчно почистване, йонофореза и маска, всичко за 25 лева (салона в подлеза на Ялта), ако искаш нещо допълнително като ампула със серум (10-15 лв.) или ензимен пилинг плащаш допълнително.

# 3
  • Мнения: 25
Момичета, аз ходя на първо на пара, после вакуум, стискане, лазер и някакво кремче и маска за успокоение. Освен това зная, че има значение на колко години е жената....
Но да ви кажа, като че ли ми се рашириха порите повече и дори за една седмица ефекта се губи. Препоръчайте ми козметик, аз сега давам 27 лева.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 При мен първо прави ензимен пилинг, единственото, което маха механично са милиумите. После в зависимост от състоянието на кожата в момента - пилинг с плодови киселини/ хидратираща терапия/ липиден комплекс ( моята кожа е суха и чувстителна) - придружено с продължителен и много приятен масаж, после маска, разни лосиони и накрая крем - на лицето, шията и околочен.  От време на време прави и йонофореза. Пара и вакуум ми е забранила. Цена за цялото удоволствие - 35лв.

# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Малко не по темата, но... надявам се да не се сърдите bouquet.  Аз отидох за пръв път на козметик на 14 години. Майка ми ме заведе. Може би това е проблемът с моето лице. Ходих последно при една дерматоложка, която ми каза, че лицето ми не позволява да бъде стискано. Моля ви, препоръчайте ми добра козметичк във Варна.   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт