Красиви и вкусни детски торти - Варна

  • 5 196
  • 12
  •   1
Отговори
Някой може ли да ме насочи към сладкарница където правята наистина красиви и разбира се - вкусни детски торти?  newsm78 Бекярова не ми я хвалете  Naughty

# 1
  • Мнения: 17 401
Неделя!

# 2
  • Мнения: 62
Отиди в Пикадили Център  и виж   каталога им , страхотни торти

# 3
Ок благодаря ви момичета  Hug В Пикадили център каталозите на кой сладкарски цех са  Thinking Тук в нашето си Пикадили има на Вики и Юлинел. От вторите съм доволна като цяло, но исках да разнообразя този път.

# 4
  • Мнения: 17 401
Ок благодаря ви момичета  Hug В Пикадили център каталозите на кой сладкарски цех са  Thinking Тук в нашето си Пикадили има на Вики и Юлинел. От вторите съм доволна като цяло, но исках да разнообразя този път.

На Вики са, мисля. Хубави са, но аз бих избрала Неделя Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Аз купих торта от Дилайт.
Много вкусна беше и имат каталог с интересни предложения.

# 6
  • Мнения: 5 622

 За Първия РД на Габ, взехме торта от Вики. БЕше доста вкусна и изглеждаше добре (направихме със снимка, щото детето беше още малко и нищо не разбираше ) Единствено цехът на Вики не ми хареса, някак мърляв ми се стори  Sick Но пък тортата си беше изрядна от всякъде  Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 418
Аз купих торта от Дилайт.
Много вкусна беше и имат каталог с интересни предложения.
А къде се намира сладкарницата им? Каталога някъде другаде може ли да се види?
И на мен ми предстои избор на торта за първи РД и съм пред голяма чуденка. Харесвам много тортите на Неделя, но са много скъпи  #Crazy. Малката нищо не разбира още и не знам има ли смисъл да изръся сума ти пари за тяхна торта.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Аз купих торта от Дилайт.
Много вкусна беше и имат каталог с интересни предложения.
А къде се намира сладкарницата им? Каталога някъде другаде може ли да се види?
И на мен ми предстои избор на торта за първи РД и съм пред голяма чуденка. Харесвам много тортите на Неделя, но са много скъпи  #Crazy. Малката нищо не разбира още и не знам има ли смисъл да изръся сума ти пари за тяхна торта.
Нашата я поръчахме от едно малко магазинче на спирка Явор в посока центъра, но днес видях, че е затворено и ще отвори през септември.
Торти на Дилайт имаше на павильончетата за сладки работи на Чаталджа, а сладкарницата им е зад градинката на Катедралата, като пресечеш към болницата в ляво.

# 9
A opitvali li ste tortite na "kramer". Te sa6to pravyat detski torti.Magazina im e do 4ataldja, sre6tu medicinskiya universitet

# 10
  • Мнения: 17 401
НЕ струват тортите им като цяло(мое мнение). ЗА детските не знам, аз не бих поръчала от там.

# 11
  • Мнения: 1 186
За 1-вия  Рожден Ден на нашата принцеса и поръчахме торта от интернет защото в нашия град е много бедно на бутиков избор и останах пре доволна от сладкарницата Peace.....много държахме тортата да не бъде от сметана покрита и да е нещо уникално...и така и стана....

Ето я и нашата първа бебешка торта


А сайта на сладкарницата е www.2fukli.net

# 12
  • Мнения: 3 622
"Юлинел" - можеш да видиш каталога на детски торти. Намира се на ул."Хан Аспарух" /малко преди сградата на НОЙ" Там е много малко, приемат само поръчки. Имат и сладкарница на мястото на бившото кафене "Винченца" на бул."Осми Приморски полк" Аз от две години ако не и повече не само за рожденни дни, но и по други поводи взимам торти от там. Мисля че няма да съжаляваш - и са много вкусни

Общи условия

Активация на акаунт