Очи да видят, ръка да пипне.

  • 5 117
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
 .... на мъжки стриптийз Sad Приятелки се късат да разказват, а пък на мен само ми се точат лигите Embarassed Вие ходили ли сте? Аз не че не съм имала възможност ама едно такова неудобство ме обхваща при самата мисъл, щото се знам каква съм дива и ще искам и да пипна, и парички да бутна тук-таме...малееееееееее, резил.
 И все съм се чудила защо всички жени крещят като подивели ( гледала съм разни предавания ) newsm78 Ама като не съм ходила не върви много да разсъждавам,че сигурно и аз ще надавам по някой "Евин вик" през пет минути  newsm78

# 1
  • Мнения: 5 622

 Не съм ходила. Не ме влече  Peace

# 2
  • Мнения: 46 434
Не съм ходила и не ме влече, приличат ми на гейчета, не си падам по този тип  Crazy

# 3
  • Мнения: 6 155

 Не съм ходила. Не ме влече  Peace

 bowuu

# 4
  • Мнения: 959
Била съм и не съм впечатлена,кой знае колко,че да крещя и да се бутам да ги пипам.Мъже,като останалите.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ходила съм на "Максимус". Трудно бих го нарекла стрийптийз, по-скоро си е шоу - с малко по-еротични танци. Забавно е, много ми хареса и доста се смях! Не се разголват докрай - най-много някое дупе да се мерне!

# 6
  • Мнения: 4 664
Била съм и не съм впечатлена,кой знае колко,че да крещя и да се бутам да ги пипам.Мъже,като останалите.
Ами за какво тогава се превъзнаясат някои посетителки?

# 7
  • Мнения: 2 978
Ходила съм и не ми харесва.
Ужасно ми е да видя някакъв огромен, як мъж да се извива като змия Sick...

# 8
  • Мнения: 959
Била съм и не съм впечатлена,кой знае колко,че да крещя и да се бутам да ги пипам.Мъже,като останалите.
Ами за какво тогава се превъзнаясат някои посетителки?

Де да ги знам newsm78Или са го закъсали от към мъже или аз не съм толкоз емоционална.

# 9
  • Мнения: 1 895
Ох...на мен ми подариха стриптизьор миналата година на рожденният ден Twisted Evil Twisted Evil Идеше ми да ги изпозастрелям - беше ужасен. Нисък, твърде мускулест, ужасно дърво в танците, намазан с някаква лъскава гадост и с туфички недооскубани косъмчета по гърба ooooh! Twisted Evil Абе...потрес...
Месеци след това случайно попаднах в нета на страницата на въпросният младеж и бях потресена от коментарите във форума му. Имаше сума благодарности, превъзнасяния и комплименти от разни жени, че дори и сексуални закани към персоната му Crazy
Та явно е въпрос на вкус - едни си падат, други се смеят,трети се отвращават!
Аз лично предпочитам обекта на желанията ми да се разхвърля отколкото някакъв непознат да ми се прави на съблазнител Laughing

# 10
  • Мнения: 364
Егати скуката  Tired била съм няколко пъти и иzобщо неzнам на какво се кефят жените .на мен ми е ужасно тъпо и беzинтересно и като видя мъж в прашки и  Sick

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405

Не съм ходила и аз, а и:

приличат ми на гейчета, не си падам по този тип  Crazy

# 12
  • Мнения: 4 664
Нисък, твърде мускулест, ужасно дърво в танците, намазан с някаква лъскава гадост и с туфички недооскубани косъмчета по гърба ooooh! Twisted Evil Абе...потрес...
Това с " туфите " ме отрепа Simple Smile Дръв е бил щом си оглеждала подробностите, а не танца Simple Smile

# 13
  • Мнения: 42
Ох...на мен ми подариха стриптизьор миналата година на рожденният ден Twisted Evil Twisted Evil Идеше ми да ги изпозастрелям - беше ужасен. Нисък, твърде мускулест, ужасно дърво в танците, намазан с някаква лъскава гадост и с туфички недооскубани косъмчета по гърба ooooh! Twisted Evil Абе...потрес...
Месеци след това случайно попаднах в нета на страницата на въпросният младеж и бях потресена от коментарите във форума му. Имаше сума благодарности, превъзнасяния и комплименти от разни жени, че дори и сексуални закани към персоната му Crazy
Та явно е въпрос на вкус - едни си падат, други се смеят,трети се отвращават!
Аз лично предпочитам обекта на желанията ми да се разхвърля отколкото някакъв непознат да ми се прави на съблазнител Laughing
да не ти се е случило, като в епизода от "приятели", приличаше ли стриптизьора на Дани Де Вито? Сигурно е било голям смях.
Не съм била на мъжки стриптийз и аз несе виждам да викам от възбуда, но ми е интересно да видя какво шоу правят.
Касиди ти си голяма любопитка да пипнеш да ти е по-ясно какво е това нали? Joy Палавница Hug

# 14
  • Мнения: 2 978
Виж Максимус правят много хубаво шоу...но да ги гледам отдалече. Не съм по пипането аз Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт