до Т3-М4

  • 1 619
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
Би ли си редактирал последното изречение, защото противоречи на правилата на форума - съдържа обидни за моята личност квалификации.Или за някои правилата не се отнасят?
Много елегантно сте прехвърлили темата в Правила - макар на всички да е ясно, че тя не е за там.

"Драйфам" по-гнусно ли е от снимки на пениси и вулви?

# 1
  • Мнения: 545
Това е трета тема от твоя милост. Освен това, за трети път пишеш неща, които трябва да са там, в Клюкарника.

Освен това, мила ми мама Кенга, изразите "драйфам" не са мои. Довиждане.

# 2
  • Мнения: 1 533
Докато не са заключили и тази тема, дали ще съм достатъчно бърза, искам да споделя че в момента се чувствам като в детската градина. Страх ме е госпожата да не ми издърпа ушите.
Смешно е, имам си ключ - връткам си го! Бъди нащрек!

# 3
  • Мнения: 7 837
Калина, сус мълчи  Grinning
Ще ми липсваш  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 533
Калина, сус мълчи  Grinning
Ще ми липсваш  Grinning

Е, 24 часа ще устискаш без мен Flutter

# 5
  • Мнения: 5 713
Лято е, време е за купони и море....
Т'ва от една песен.
 Joy  Joy

# 6
  • Мнения: 545
Момичета, сигурно ви е весело - после, сигурно, някоя от вас ще почне да сплита как "клюкарникът се е превърнал в змиярник".

еди.
ПС занимавам се с този случай именно защото не ми пука толкова и нося както на майтап, така и на бъзици. Все пак, ако СЛУЧАЙНО поствате тези неща само за да дразните, да спомена че да бъдеш весел, дразнещ, леко нахален, малко дебелоок, леко гнусняр, леко злобар, леко олигофрен, и въобще леките случаи въобще не се третират с точилката.

Понеже може да не е ясно за какво иде реч, аз наистина ще затворя тази тема. Но преди това ще метна линка на това, с което тя започна:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=111862

Моля ви да се възъдржате от хихикане - нека оставим веселото във веселите теми, а проблемите - другаде, по-на-място.

еди
ПС разделно хранене му е майката. Първо се яде, после се пие:)

Общи условия

Активация на акаунт