Препоръчайте ми диета.

  • 1 499
  • 10
  •   1
Отговори
От утре запо4вам, но не знам какво! Моля да ми препоръ4ате диета-имам да свалям дооста, така 4е искам да запо4на с едно бързо сваляне, което да ме мотивира занапред, когато забавя свалянето. Между другото не знам що за организъм имам, но диетувам ли-отлабвам бързо, по същия на4ин и ка4вам. Явно ми липсва мотивация и воля-е, сега ве4е мисля 4е имам първото, дано второто дойде в последствие. Про4етох доста тук, но се колебая-посъветвайте ме, моля! Praynig

Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 6 772
Във форума има доста диети,просто си избери една с която мислиш,че можеш да се справиш.Всичко си е индивидуално,а ти можеш да я комбинираш със спорт,разни мазила,целутрон и т.н.След като си прочела доста неща,виж момичетата от коя диета са най-доволни и прецени дали тя става и за теб.Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 2 013
От утре запо4вам, но не знам какво! Моля да ми препоръ4ате диета-имам да свалям дооста, така 4е искам да запо4на с едно бързо сваляне, което да ме мотивира занапред, когато забавя свалянето. Между другото не знам що за организъм имам, но диетувам ли-отлабвам бързо, по същия на4ин и ка4вам. Явно ми липсва мотивация и воля-е, сега ве4е мисля 4е имам първото, дано второто дойде в последствие. Про4етох доста тук, но се колебая-посъветвайте ме, моля! Praynig

Предварително благодаря!  bouquet

Зависи колко много имаш да сваляш. Ако под много имаш предвид 5-8 кила, то може да започнеш и с ударна диета, макар че не е за препоръчване. Ако са повечко, избери режим тип НВД, бавно но славно. 

# 3
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Зелева супа.Аз съм доволна.
Успех  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 089
аз започнах 'будистката' и след 6-те часа съм на избрани моменти от 'страхотната' Simple Smile
доволна съм - за няма и 3 седмици свалих 2 кг. преди това бях махнала още 2, та общият резултат е 5 седмици = -4 кг. иначе целта е в следващите 2 месеца да изчезнат още 5 кг и след това още 5 кг. купих си и степер, мажа се и с рани мазила, та резултат наистина виждам.
успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 35 812
Препоръчвам Страхотната диета/Диета1,2,и 3/
Яде се и се отслабва.Набавяш си и всички необходими витамини и минерали. За 40 дена свалих 5 кг.и то това са кг. под моите нормални.
Идеалните ми кг са 55-56кг. Исках да стана 53 , а днес съм 51.5 кг.без никакво усилие.
Метаболизмът се задейства страхотно и се отслабва дори и да прекъснеш диетата към края.
Страхотна диета

Последна редакция: пт, 07 юли 2006, 20:23 от denis_d

# 6
  • Мнения: 643
Ако проявяваш желание мога да ти пратя моята дето е на година и половина, страшна работа върши, отслабваш без да разбереш. Hug Това в кръга на шегата.
 Сега сериозно, аз за сватбата си умрях на ината да смъкна 3 кг, за да се побера в роклята дето ми харесва, та стимула явно е доста важен, и минах на прословутото японско чудо, за  3 седмици и ги свалих. После така и не ги върнах де, но това е относително за всеки човек.

Последна редакция: пт, 07 юли 2006, 09:56 от ar4ela

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
но диетувам ли-отлабвам бързо, по същия на4ин и ка4вам.

Явно правиш ударни диети, които освен до ЙО- ЙО ефект, до друго не водят, което е много много вредно. По- добре по- бавно, но трайно, отколкото обратното, поне за мен.
Има много изписани теми. Девойките вече са те насочили.
Сега е лято, залагай на повече фрешове, салати...
Ако имаш възможност, иди при диетолог, който да ти направи режим. Аз лично горещо препоръчвам Ипо от ФЦ Младост.
Успех  Hug

# 8
  • Мнения: 2 897
но диетувам ли-отлабвам бързо, по същия на4ин и ка4вам.

Явно правиш ударни диети, които освен до ЙО- ЙО ефект, до друго не водят, което е много много вредно. По- добре по- бавно, но трайно, отколкото обратното, поне за мен.
Има много изписани теми. Девойките вече са те насочили.
Сега е лято, залагай на повече фрешове, салати...
Ако имаш възможност, иди при диетолог, който да ти направи режим. Аз лично горещо препоръчвам Ипо от ФЦ Младост.
Успех  Hug

Съгласна съм,с тези ударни диети ефктът е повече от незадоволителен,за това си избери някоя по-бавна и резултатите ще са по-трайни,и ще усъвършенстваш културата си на хранене.Не пренебрегвай и спорта,не е задължително непременно да е фитнес,гимнастика можеш да правиш и в домашни условия,програми колкото искаш!Желая ти успех thumbsup

# 9
  • Мнения: 596
И аз препоръчвам " Страхотната диета" .  Peace

# 10
S dve ratse sam za Strahotna dieta. Az sam na 12 den i sam s 2kg na dolu, no pro4etoh i za po-vpe4atliava6ti rezultati. Nai-hubavoto e, 4e ne gladuva6, a si hapva6 i posle ne ka4va6 vsi4ko koeto si svalil. Ob6to vzeto se u4i6 da se hrani6 zdravoslovno.

Общи условия

Активация на акаунт