химическо почистване на кожа

  • 1 566
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 866
някой давал ли е кожени дрехи (естествена кожа) на химическо чистене?
аз тази сутрин занесох един панталон и следните неща ме смутиха:
1. цена 25 лв (при положение, че за вълненото палто на габа платих 3,50)
2. срок за изпълнение мин. 10 работни дни (при положение, че обикновените поръчки се изпълняват за 24 ч., а има вариант да платиш 20% повече и да си прибереш дрехите след 2 ч)

чудя се дали наистина технологията е толкова скъпа и отнема толкова време?
дали има друг начин за почистване на естествена кожа?

аз ако след всяко пътуване с мотора си нося якето и панталона на химическо, първо ще се разоря и второ, ще пропусна половината сезон поради липса на дрехи.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 795
Аз преди редовно си чистех и пребоядисвах бяло кожено сако, но както се досещаш излизаше твърде скъпо /около 50 лв/ и спрях.В крайна сметка повече от 3-4г кожено яке не нося, така че нямаше смисъл....Ако ти е черно якето не виждам смисъл да го правиш.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 866
става дума за панталон - тъмно син. последният път като го носих бяхме с мотора и първо, беше много горещо и се потих доста в него, и второ, вечерта заваля дъжд и доста се поокалях. та има нужда от почистване. дали пък просто да не го забърша с влажна кърпа?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 795
Можеш с памуче напоено с тоалетно мляко да го почистиш, ако има видими петна, но щом е панталон е хубаво да се чисти....кофти работа, няма да ти излезе евтино поддръжката Confused

# 4
  • Мнения: 22 786
Да,скъпо е и отнема време.Прави се с някакви специални машини и технологии.В чужбина пак ми е излизало доста и са бавили дрехите поне 10 дни.

Общи условия

Активация на акаунт