Какво АМ след 1 год.?

  • 1 003
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте!
Имам един въпрос и моля за съвет. Синът ми вече направи една година и сме на Аптамил 3, но то е за над 8 месеца. Подходящо ли е и за деца над 1 година или трябва да сменям млякото?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние карахме на Аптамил 3 до годинка и месец. И аз се запитах като тебе и понеже нещо взе да му се мръщи на Аптамила, минахме на Нестле джуниър защото го дават за над годинка. Но и него не го пие особено, налита на кисело мляко, а аз се мъча да удължа времето, през което ще консумира АМ ...

# 2
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте!
Имам един въпрос и моля за съвет. Синът ми вече направи една година и сме на Аптамил 3, но то е за над 8 месеца. Подходящо ли е и за деца над 1 година или трябва да сменям млякото?




Може още малко да му го даваш, ама не много дълго. После си мини на НЕстле Джуниър. Много е добро и пълноценно.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Виждаш на летнтичката моето дете на каква възръст е и аз все още му давам всяка вечер Аптамил 3.На кутията тук е отбелязано, че е за деца до 2г.Да поясня-няма разлика от българското и тукашното, просто опаковката е различна.По-добре му давай на тази възръст АД, отколкото прясно.Някои майки го заместват с кисело, въпрос на избор.Но по-добре е да пие Аптамила докато детето иска.В БГ не можах да видя, но тук има Аптамил за деца от 2до 3г., готово е за пиене в шишета по 500мл.

# 4
  • Мнения: 3 356
Ние сме на Фризо 3.

# 5
  • Мнения: 6 390
Давам Нутрилон 3
Но в Бг не съм го виждала да се продава, само до 2 newsm78 чудя се и аз дали да й сменя млякото като идваме в бг... или да й давам Нутрилон 2 докато сме там  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 8 505
Давам Нутрилон 3
Но в Бг не съм го виждала да се продава

Да,и аз не съм.
Давам и Нутрилон 2 и понякога Нестле Джуниър.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 173
И аз като теб се чудих за Милумил 3 (и то е за над 8 месеца). Но си го давах спокойно до около година и 4 месеца. Постепенно го смених с Фризо 3, просто защото ми излиза по-евтино, по-лесно се приготвя и може да се съхранява по-дълго приготвено в хладилник. Според мен е и по-вкусно, но на малката и трябваше време да свикне.

# 8
  • Bristol
  • Мнения: 9 358
Моята е на прясно мляко вече. Обаче за почивката в БГ май ще минем на АМ, защото е с по-голям срок на годност и няма да ми се налага на 2-3 дни да притичвам до магазина  Thinking
Чудех се дали има смисъл да го мъкна от тук или да ползвам Нестле Джуниър? Искам да е по вкус най-близо до прясното, тоест да не е подсладено или ароматизирано допълнително.

# 9
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
ние след една годинка минахме на нестле джуниър.

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
ние след една годинка минахме на нестле джуниър.

И ние така  Peace

# 11
  • Мнения: 356
ние след една годинка минахме на нестле джуниър.

И ние така  Peace

И ние така.Доволна бях от него, а и на Криси и харесваше.

# 12
  • Мнения: 888
Нестле Джуниър!Никое друго мляко /след кърмата/ Теа не е пила с такава наслада! newsm10

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Ние сме на Милумил 3,докато сам не се откаже от АМ няма  да му го спра. Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 649
а защо да не може с това АМ, което е за след 8 месец?

питам, защото аз преди седмица преминах на Хумана 3, то е за след 8- ми месец с вкус на банан или ябълка и на опаковката пише, че е до 2 години.... до сега си карахме даже на 2-ката, защото си беше доволен и си го засищаще

Общи условия

Активация на акаунт