при кого да направя лапаро ???Варна

  • 544
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 812
предстои ми операция,която иска да я направи д-р Яков МД,но реших че искам лапароскопия,можете ли да ме посъветвате за добри специалисти,Александров е в отпуска до края на Август.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Д-р Яков също прави лапароскопии. Доколкото знам той е сред най-добрите хирурзи-гинеколози в града. Аз също съм оперирана от него, резултатът е чудесен. Ако не е неудобно да попитам, защо не искаш да си при него?

# 2
  • Мнения: 812
Да именно той иска да ми прави операция ,а не лапаро,кистата ми е шококадова 4мм и аз се чудя защо не лапароскопия  newsm78 newsm78 newsm78

# 3
  • Мнения: 812
и забравих да пипитам,на теб за какво ти правише лапаро,доволна ли си и колко ти струва,аз доколкото разбрах може да мине по здравната каса newsm78

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Яков ми прави коремна операция миналото лято заради извънматочна и миомни възли. По принцип само извънматочната можеше да се оправи с лапаро, но имах и други проблеми и той предпочете като ще ме реже поне да е за всичко.
Момичето на съседното легло беше с планирано лапаро, пак заради извънматочна. Само че по време на операцията видели проблеми и й направили и коремен разрез, за да имат по-добър достъп. След това Яков се изказа, че лапарото е чудесно нещо заради бързото възстановяване, но ако възникне проблем пак се стига до по-големия разрез. На мен ми излезе 900 лв за операция + някои изследвания + спешно събиране на екип (оперираха ме късно вечерта), като престоят ми в болницата беше по касата.

Не съм наясно защо не ти е предложил лапаро за операция на киста. Трябваше да уточниш въпроса в темата, за да може и други да се включат с мнение. От лапаро се възстановяваш многократно по-бързо, така че ако може е винаги за предпочитане.

# 5
  • Мнения: 812
Мда и аз се зачудих защо не лапаро,но все пак смятам да ги попитам дали може да направи лапаро,иначе се обадих на д-р Александров,но тои излиза в отпуска до края на Август и варианта е или да чакам или операция  #2gunfire #Crazy Thinking

Общи условия

Активация на акаунт