Акупунктура... координати?

  • 610
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 926
Малко странна тема, но се чудих как да я формулирам. Решила съм да пробия ушите на Сияна. Обаче искам да се посъветвам с някой, който разбира от акупунктура, за да определи къде точно да са дупчиците. Наречете го "странност", но държа на това Grinning Рових, рових, но не можах да открия никъде адрес на кабинет по Анкупунктура. Ако можете да ми помогнете с координати на някой изпитан специалист ще съм много благодарна Grinning

# 1
  • Мнения: 3 091
Д-р Силвия Еленкова, тел. 0888506164...
Кабинетът й е в Лозенец, но сега нямам инфо..., не помня! Аз ходя при нея, но за друго. Иглотерапевт и хомеопат е, педиатър - ако не ме лъже паметта

# 2
  • Мнения: 3 926
Благодаря сърдечно, мадам Неспаска  bouquet Ще се възползвам още днес Simple Smile
Сега се сетих, че въобще не знам къде в София пробиват уши. Embarassed Някое добро студио с медицински персонал, който работи стерилно... все някоя е пробила ушетата на щерка си, споделете Simple Smile

# 3
  • Мнения: 306
В 25-та пликлиника.Аз ходих там на акупунктура.Определено са на ниво!Ако искаш,мога да ти дам тел.на регистратурата.

# 4
  • Мнения: 3 926
Кукурузка, мерси, но вече си записах час при лекарката, която Спаси ми предложи Grinning Ако обаче кажеш къде да заведа дребната да й дупнат ушетата - цена няма да имаш Hug

Общи условия

Активация на акаунт