За мъжовете, чорапите и още нещо

  • 5 912
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 
   Как стои въпроса с половинките Ви и чорапите? ( Ама то един въпрос стана  Laughing ) В смисъл аз моя и до ден днешен не успях да го науча да ходи са ги пуска в коша за пране, та от време на време откривам чорапки на всевъзможни места...


 

# 1
  • Мнения: 6 155
Петък и се развихри  hahaha

Поносимо е положенито с чорапите  Wink

# 2
  • Мнения: 8 505
Не мога да се оплача Peace

# 3
  • Мнения: 42
Или като попита - къде ми са чорапите, гащите и т.н. да те втресе. Аз вече отговарям - в съседката.
Иначе моя съпруг си слага чорапите в банята - ако не е разсеян и мръсните метне в чекмеджето и вземе чисти от там и ги сложи в банята при прането. Имам и трети вариант. При току що изпрано пране той вижда, че капака е отворен на пералнята и с дрехи вътре и чинно си ги оставя да се изперат. Сладур да го трепнеш ще му е малко Hug То ако отворим тема разсеяни ли са мъжете ще имам сериали да разказвам. Ама какво да си го правя мой си е гледам си го Laughing

# 4
  • Мнения: 1 494
ООО, аз поне на този фронт извоювах победа и аз не знам как.
Най-отначало се слагаха под леглото (откъм главата най-добре  Grinning) и къде ли не. След това постепенно започна да си ги пере всяка вечер, но откакто имаме пералня, се складират в банята, но на предназначеното място.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 259
Нямам забележки ,много си ме слуша  Peace

# 6
  • Мнения: 2 804
Нямам забележки ,много си ме слуша  Peace
Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 38 209
С чорапите е ок - слага ги в коша. Но с в всички други дрехи  #Cussing out. Трябва да събирам, пера и подреждам и накрая се цупи как съм подредила. #2gunfire

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Моя си подрежда чорапите прилежно един върху друг, изгладени и просто безупречни... В коша за пране. Прекалено е прибран, компенсира ме. Майка ми вика, че щяла да падне като го видяла как ги е подредил...

# 9
  • София
  • Мнения: 4 865
питаш как стои въпросът с чорапите. въпрос няма - слага си ги в коша, заедно с всички останали дрехи за пране.
малей, колко подредено семейство сме!

само не ме питайте кога за последен път съм готвила Embarassed

# 10
  • Мнения: 1 311
Ми в коша за мръсно пране, 'щото аз ако са до леглото от къде да знам, че са за пране  newsm78 може да е решил пак да си ги носи  Joy

Та като остана няколко пъти без чисти чорапи, много бързо се научи къде им е мястото на носените чорапи

# 11
  • София
  • Мнения: 6 971
Мъжът ми си пере чорапите и бельото сам на ръка и аз изобщо не съм ангажирана с тези дрешки Grinning

# 12
  • Мнения: 5 577
Не ги слага където трябва, но компенсира с други работи и сякаш не ми прави впечатление.

# 13
  • Мнения: 2 047
  На чорапите мястото не им е в коша при другото пране. Отстрани до коша в торбичка.

# 14
  • Мнения: 6 472
Ами има си едно местенце под леглото, където обикновено ги сритва. Аз съм го кръстила къта на пора и периодично разчиствам Joy Поне знам къде да търся Tired

Общи условия

Активация на акаунт