Какво означава цервицит?

  • 5 503
  • 11
  •   1
Отговори
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ако някой има информация,моля да ми помогне-търсих в сайта,но не успях да намеря нищо по въпроса.В google-също.
Току-що научих резултатите си от микробиологичните изследвания,които правих във вторник.Сестрата ми каза,че имам цервицит,но трябва да говоря с лекаря от тук нататук какво трябва да се предприеме.Той,обаче,е извън клиниката и ще мога да се свържа с него чак утре сутринта...Не ми се чака дотогава,моля,помогнете ми,ако можете.
Предварително благодаря!

Последна редакция: пт, 07 юли 2006, 18:36 от Mamma

# 1
  • Мнения: 3 154
Не си могла да намериш нищо, защото се пише цервицит. Означава възпаление на маточната шийка.
Как се процедира в случая не мога да ти кажа, за съжаление.
Успех ти желая и бързо отстраняване на проблема.

# 2
  • Мнения: 7 716
Споко, лекува се, като всяко възпаление.
Моля модераторите да поправят заглавието, за да може след време темата да се открива с търсачката.

# 3
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Благодаря ви за отговорите!
Единственото,което лекарят ми изписа беше клотримазол (външно).Чудя се как ще се излекува възпалението тогава... newsm78

# 4
  • Мнения: 7 716
Консултирай се и с друг лекар.

# 5
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Аз това за лекаря го знам...
Интересуваше ме сериозно ли е,от какво се получава,минава ли от само себе си и не може ли да се размина с безсмислени посещения при доктори,които очевидно се интересуват повече от това да си получат сумичката...
Поне в моя случай беше така.
Няма да предприемам нищо засега,не виждам смисъл...

# 6
  • Мнения: 7 716
Опасно е! Възпалението може да тръгне нагоре и да останеш без матка и яйчници.
Но щом мислиш, че посещенията при лекар са безсмислени, прави каквото искаш.

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 08:54 от Lali

# 7
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ами...Не ми се иска да влизам в излишни спорове,но не казах,че посещенията при доктори са безсмислени,а че в моя слуачай така се получи.
Дали може да си го имам това възпаление без никакви симптоми?
А пък и мисля,че ако беше нещо сериозно,трябваше да ми изпише нещо...Възможно ли е да е подходил с таков безразличие наистина?

# 8
  • Мнения: 7 640
Благодаря ви за отговорите!
Единственото,което лекарят ми изписа беше клотримазол (външно).Чудя се как ще се излекува възпалението тогава... newsm78

е как външно- не са ли глобули за вагинално приложение Confused.
Ако имаш предвид, че не пиеш нищо през устата- не при всяко възпаление е необходимо.
А и според мен мнението на сестрата, вероятно акушерка в случая, изобщо не бива да те задоволява.

# 9
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Никакви глобули няма,нищо освен Клотримазол-крем...
Сестрата (наистина е акушерка) ми каза:"аз просто ви чета резултатите от изследванията,докторът ще каже какво да се прави"...
А според него няма повод за притеснения,всичко било нормално (с повишени левкоцити т.е. възпаление,причинено от увеличеното количество млечно-кисели бактерии)...Ама ти било нормално това Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 7 640
Има и Клотримазол глобули, да не е станала грешка newsm78

# 11
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ми-не е грешка,каза да се мажа...
Ама вече започвам друго да мисля,може би е имало нещо,но то едва ли е било сериозно.Все пак лекар е това,не може да отмине проблем,без да му назначи лечение-вероятно наистина няма нужда от такова... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт