Колко време диета след разстройство?

  • 956
  • 3
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Тази нощ дъщеря ми оповръща света. Много често имаше позиви, но просто вече нямаше какво да повръща, дори стомашен сок не изкарваше.
Тази сутрин последва едно небивало при нея дрискане- за половин час 4 пъти. После нещата се поуспокоиха сякаш  Praynig Praynig
Няма висока Т- 37.3, но за нея мисля, че причината е другаде, защото доста отдавна си я поддържа.
Днес е изяла всичко на всичко 1 банан, 1 сухар и няколко солетки. Пие от лечебното сокче на Хип и Ентерол (давам ги със спринцовката, че иначе не иска   Tired).
Последно ака преди 2 часа, като видимо количеството беше доста по- малко, а плътността много по- добра. Peace

Докога да я държа гладна? В смисъл- на тази диета?

# 1
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Поне 2-3 дни след като спре растройството Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Не бързай да прекратяваш диетата, защото разстройството може пак да започне. То и без друго на детето едва ли му се яде в този момент, давай повече течности.

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Абе да ти кажа- озверяла е от глад  Grinning Мрънка, отказва предложенията ми да си хапне сухар или картоф, сочи към шкафа и хладилника... Не е глупаво детето  Mr. Green А течности пие доста, спокойна съм- постоянно се налива с вода. Изобщо общото й състояние е много добро  Praynig и вече си мисля, че не е вирус, а нещо от храната  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт